Sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach transmituje na żywo mszę świętą, dla wiernych którzy zdecydowali (słusznie) pozostać w domach.

Zobacz też: Wierni nie muszą iść na niedzielną mszę św. Dostali dyspensę od arcybiskupa. Będą transmisje online

Dziś jest III niedziela Wielkiego Postu. Ogłoszenia parafii:

Na czas obowiązujących zarządzeń naszej Kurii zachęcamy do modlitwy w intencji o opanowanie pandemii coronowirusa. W naszym dolnym kościele będzie otwarta kaplica do indywidualnej modlitwy codziennie do godz. 21.00. Pod dyżurnym numerem telefonu 514 – 191 – 832 jest do dyspozycji kapłan do  udzielenia sakramentów, do spowiedzi i do porady duchowej (można się umówić na spotkanie).
Zapraszamy także do modlitwy, aby otoczyć nasz Kościół, naszą Ojczyznę, nasze Rodziny, różańcem przez całą dobę. Przygotujemy listę w kościele i na stronie internetowej. Każdy chętny będzie modlił się na różańcu przez pół godziny.
W najbliższy czwartek 19 marca Uroczystość Św. Józefa, Patrona Archidiecezji Łódzkiej. Nowenna do św. Józefa codziennie po każdej Mszy św. Zachęcamy do odprawiania jej także w domach tekst jest na naszej stronie. W tym dniu swoją modlitwą za przyczyną Opiekuna Najświętszej Rodziny otoczmy nasze rodziny oraz wszystkich Solenizantów i Solenizantki. Msze św. w naszej parafii o godz. 7.00, 8.00, 9.00 i 18.00.
Przez cały Wielki Post wystawione będą w naszym kościele kosze na żywność i środki czystości. Parafialny Zespół Caritas przekaże je później dla najbardziej potrzebujących parafian. To bardzo potrzebna forma jałmużny postnej.
Księża Pallotyni z Ołtarzewa odwołali spotkanie, które miało się odbyć w sobotę 21.03 br.
Bóg zapłać, na polskich misjonarzy w Afryce zebraliśmy 2105 zł.
Kawiarenka jest nieczynna do odwołania.