Kino Helios ma ruszyć w Pabianicach z końcem września. Będzie się mieściło w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Tkalnia Pabianice.
Zatrudnią przede wszystkim studentów i uczniów, którzy będą potrzebni do obsługi kas biletowych, wpuszczania osób na salę, obsługi sal i do pracy w barze. Co trzeba spełniać, aby pracować w Kinie Helios? Trzeba być dyspozycyjnym, potrafić pracować w zespole i mieć wysoką kulturę osobistą. Rekrutacja na te stanowiska potrwa do końca września.

Poszukiwany jest również kierownik kina. Tutaj jest więcej wymagań. To m.in. wykształcenie minimum średnie, minimum dwuletnie, udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu personelem, gotowość do pracy w systemie zmianowym, bardzo dobra organizacja pracy i biegła znajomość pakietu MS Office. Poza tym kierownik musi być operatywny, kreatywny, dyspozycyjny i otwarty na stres.

Zgłoszenia należy przesyłać na: rekrutacja.pabianice@helios.pl

Należy pamiętać o umieszczeniu w swoim CV zgody na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku zgłoszenia na stanowisko Obsługa kina jest to: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helios S.A. zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji przez okres 1 roku od dnia otrzymania aplikacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

W przypadku aplikacji na stanowisko Kierownika: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Helios S.A. zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby procesu rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”