Konkurs na hasło promujące Lewityn ruszył 17 maja. Zgłoszenia należy przysłać do 1 czerwca na adres promocja@um.pabianice.pl lub przynieść do siedziby Urzędu Miejskiego przy Zamkowej 16 (Biuro Obsługi Interesanta na parterze). Na formularzu trzeba podać hasło i swoje dane.

- Hasło powinno być krótkie, może być rymowane i zabawne, musi być chwytliwe i wpadać w ucho – tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik UM. - Liczymy na pomysłowość mieszkańców i zapraszamy do udziału.

Formularz zgłoszenia będzie dostępny na stronie internetowej UM, w aktualnościach. W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

- Nadesłane hasła oceni komisja konkursowa złożona z przedstawicieli Urzędu Miejskiego, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz dziennikarzy pabianickich mediów – dodaje Klimek.

Ostatecznie jednak zdecydują pabianiczanie w głosowaniu od 6 do 10 czerwca – lista pięciu najlepszych haseł znajdzie się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego www.um.pabianice.pl. Zwycięży to, które otrzyma największą liczbę głosów. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 czerwca. Autor najlepszego hasła otrzyma tablet, karnet na leżak na Lewitynie na lato oraz dwuosobowy karnet na pływalnię na cały kwartał. Do tego hasło pojawi się przy okazji promowania Lewityna. Niewykluczone, że trafi też na leżaki i parasole.

Regulamin konkursu można znaleźć na www.um.pabianice.pl.