ad

Pasażerowie pabianickiej komunikacji miejskiej mogą już płacić za przejazd za pośrednictwem tej nowej, intuicyjnej aplikacji na telefon. Dostępne są na niej wszystkie rodzaje biletów obowiązujących w MZK. Ma też inne zalety.

Skorzystamy z niej w dogodnym dla nas czasie i miejscu.

Szybko, wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie uregulujemy należność za pojedynczy przejazd, jak i również kupimy bilet okresowy (od 7 do 90-dniowego).

W mPay dostępne są też bilety łódzkiej komunikacji miejskiej i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Jak z niej korzystać?

Krok 1:
Pobierz darmową aplikację na swój telefon ze sklepów Google Play, App Store lub Huawei App Gallery.

Krok 2:
Załóż osobiste konto, dzięki któremu opłacisz przejazd i skorzystasz z wielu innych pomocnych opcji.

Krok 3:
Zadbaj o środki, by móc "od ręki" regulować należności - zrobisz to wchodząc w zakładkę "Moje finanse"; w aplikacji możesz skorzystać z trzech źródeł płatności: przedpłaconej portmonetki, podpiętej karty płatniczej lub karty w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

Krok 4:
Realizuj szybkie i wygodne transakcje - aby opłacić przejazd autobusem kliknij w kafelek "Komunikacja miejska", który znajduje się w zakładce "Produkty i usługi".

Przypominamy, że od 7 stycznia bilety jednoprzejazdowe zastąpiono czasowymi, które umożliwiają przesiadanie się między autobusami MZK bez konieczności wnoszenia następnej opłaty. Bilety jednostrefowe są ważne 40 minut, a dwustrefowe obowiązują przez 60 minut. Pisaliśmy o tym tutaj.