Katarzyna Bosacka, autorka programu „Wiem, co jem” przyjedzie do Pabianic. Na spotkaniu z mieszkańcami będzie opowiadała m.in. o tym, jak robić zdrowe zakupy spożywcze.

Wydarzenie zaplanowano 14 grudnia (czwartek) o godz. 17.00 w hotelu Fabryka Wełny w sali konferencyjnej (wejście od Zamkowej).

Bosacka jest dziennikarką i autorką publikacji na temat zdrowia, urody, nauki, medycyny i wychowania dzieci. Szefuje działowi urody i zdrowia w „Wysokich obcasach”, a od września 2010 roku prowadzi w telewizji TVN Style program konsumencki „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”.

Pani Kasia z wykształcenia jest polonistką. Wspólnie z dr n. med. Marią Noszczyk, dermatologiem i kosmetologiem napisała książkę „Cena urody”. Jest także jedną z autorek publikacji „Jestem mamą”, opisującej doświadczenia dziennikarek i aktorek związane z macierzyństwem. W latach 2006-2008 wspólnie z Klaudią Carlos prowadziła program „Salon piękności” (TVN Style), poświęcony pielęgnacji skóry, kosmetykom, zdrowemu trybowi życia, zagadnieniom zdrowotnym oraz konsumenckim.

Wielokrotnie nagradzana - jest laureatką przyznawanego dziennikarzom naukowym Kryształowego Pióra za najlepszy w 2011 roku materiał dziennikarski poświęcony profilaktyce nadciśnienia i chorób serca. W 2012 roku otrzymała główną nagrodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w konkursie „Libertas et Auxilium” za najlepszy program poświęcony ochronie konsumentów. W maju 2014 roku otrzymała również nagrodę ogólnopolskiego miesięcznika ekologicznego Ekonatura: Laur Ekoprzyjaźni 2013 dla osoby indywidualnej za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce.

Wstęp na spotkanie z Katarzyną Bosacką jest wolny. Będzie można na nim kupić książki z autografem autorki.
Bosacka przyjedzie do nas na zaproszenie pabianickiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.