Kawiarnia mieszcząca się przy ul. Łaskiej, tak jak inne lokale gastronomiczne, od dłuższego czasu serwuje swoje specjały tylko na wynos.  Niestety, te ograniczenia są dla takich lokali, jak Loft74, zabójcze, więc ich właściciele muszą szukać dodatkowych rozwiązań. Dlatego też Loft74 wyszło z inicjatywą zorganizowania na miejscu szkoleń w gronie przyjaciół. I to wszystko zgodnie z przepisami prawa.

Organizatorem szkoleń jest firma Grow Me Up Jarosław Grenda. Jak zapewnia organizator, wszystko odbywa się zgodnie z zapisami „Wytycznych Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii - Spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje i kongresy” oraz z zachowaniem wymogów sanitarnych.

- Ja na co dzień prowadzę firmę szkoleniową z zakresu biznesu i rozwoju osobowego – przyznaje Jarosław Gredna, współwłaściciel Loft74. - Jako, że sala restauracyjna Loftu, ze względu na twardy „lockdown” została wyłączona z użytkowania, postanowiliśmy ją wykorzystać, jako miejsce do prowadzenia szkoleń.

Koszt szkolenia to 20 zł. Uczestnicy w tej cenie dostają na miejscu kawę lub herbatę, stolik szkoleniowy na wyłączność oraz materiały szkoleniowe. Mogą też kosztować pyszności z menu kawiarni za dodatkową opłatą.

Nowa propozycja kawiarni, przypadła pabianiczanom do gustu, którzy już wyrazili chęć udziału w szkoleniach. Kilku rezerwacji już dokonano.

Loft74 to przede wszystkim „dziecko” pani Karoliny, żony Jarosława Grendy. Kawiarnię przy ul. Łaskiej otworzyli razem na początku 2020 roku. Od tamtej pory, w pełni mogła funkcjonować tylko… 6 miesięcy, bo dopadły ją dwa „lockdowny”. Do interesu wciąż trzeba było dokładać. Przychody kawiarni w tej chwili sięgają raptem 20 proc. A na rządową tarczę kawiarnia nie ma co liczyć, m.in. dlatego że nie działała jeszcze w 2019 roku, a to właśnie na podstawie dochodu z tego roku liczone są straty.

Szkolenia będą odbywały się więc prawdopodobnie do momentu zniesienia obostrzeń dla restauracji.

- Trzeba żonę wspierać – podsumowuje Jarosław Grenda.

Rezerwacja miejsc na szkolenia w Loft 74 odbywa się pod numerem: 797 210 275.

Mamy dla Was niespodziankę!!! ???????????? Już od jutra możecie posiedzieć w Lofcie w ramach weekendowych szkoleń w gronie...

Opublikowany przez Loft74 Piątek, 12 lutego 2021