Klip tego wyjątkowego duetu jest już dostępny w sieci. Ujęcia do niego kręcono m.in. we wnętrzach Zielonej Górki, klubu bilardowego przy ul. Mariańskiej.

28 marca (poniedziałek) rusza kolejna edycja „Totalnych remontów Szelągowskiej” emitowanej na antenie telewizji TVN. W pierwszym odcinku nowej serii programu zobaczymy metamorfozę mieszkania Krzyśka "Este" Łyszkowskiego. Ekipa budowlańców z Dorotą na czele gościła w jego "M" przy ul. Skłodowskiej w listopadzie zeszłego roku. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

„Pabianicki” odcinek zobaczymy w telewizji o godzinie 21.30. Będzie również dostępny na platformie Player.pl.

Krzysiek Łyszkowski jest inicjatorem i organizatorem hip-hopowej imprezy charytatywnej pod szyldem "Rap Lokal". Wydarzenie doczekało się edycji w różnych miastach w Polsce. Podczas koncertów zbierane są fundusze dla osób potrzebujących - w Pabianicach na rzecz byłego szczypiornisty Pabiksu. Łukasz Miller jest sparaliżowany od kilku lat i potrzebuje systematycznej rehabilitacji.

Udział w programie był dla Este wielkim zaskoczeniem. W remont "wkręcili" go przyjaciele.

- Ciężko opisać ogrom szczęścia, jaki napotkał mnie podczas mojej przygody z Rap Lokalem. Poznałem ludzi o wielkich sercach, widziałem miejsca z ciekawą historią i dostałem remont - wyznaje pabianiczanin. - Nie taki zwykły remont, ale taki, który odświeża życie. Łukasz to zaczął, Zuza rozwinęła, a Dorota Szelągowska postawiła kropkę. Oczywiście towarzyszyliście im Wy i za to wszystkim gorąco dziękuję. Wiedziałem, że warto, ale teraz wiem, że się nie zatrzymam.

Dorota Szelągowska wraz ze swoją zgraną ekipą remontową poddaje metamorfozie mieszkania i domy osób wyjątkowych, z otwartym sercem dla innych. Można więc śmiało powiedzieć, że trafiła pod dobry adres.