Jacek Patorski znany jest ze swoich sukcesów w kulturystyce. Ostatnio jednak staje się bardziej popularny również za sprawą aktorskich debiutów. Całkiem niedawno pisaliśmy o jego roli w jednym z najpopularniejszych polskich seriali - „M jak Miłość”. Na tym jego kariera w tej branży się nie skończyła. Kulturysta ma za sobą dni spędzone na kolejnych planach filmowych - kinowego hitu o polskim świecie przestępczym w reżyserii Patryka Vegi oraz programu kryminalnego "997".

- W filmie „Kobiety Mafii 2” gram z Agnieszką Dygant. To wspaniałe doświadczenie pracować u boku popularnej aktorki, znanej z wielu filmów i seriali – mówi Patorski.

Pabianiczanin nie może zdradzić szczegółów swojej roli. Na zdjęciach z planu, opublikowanych na profilu Agnieszki Dygant, widać, że kulturysta gra w żołnierskim mundurze.

- Dużo adrenaliny i akcji, ale to wszystko w kinach już wkrótce. Premiera filmu w lutym 2019 r. - ucina tajemniczo bohater.

Wiemy za to, że w programie „997” Jacek Patorski odegra główną rolę. Będzie to rekonstrukcja głośnej sprawy porachunków gangsterskich z 2003 roku.

- Mogę tylko zdradzić, że bohater grany przez moją osobę kończy dość tragicznie. Wszystko będzie można wkrótce zobaczyć w telewizji – wyjaśnia.