Pabianiczanki: Justyna Łuczak i Klaudia Hankiewicz wystartowały w konkursie Miss Nastolatek Województwa Łódzkiego. O tytuł najpiękniejszej dziewczyny regionu walczyło 15 gimnazjalistek i licealistek. Dziś jury wybrało najpiękniejszą podczas finału w Galerii Łódzkiej.

Justyna została też Miss Talentu. Na scenie zatańczyła ze swoim chłopakiem kombinację tańców latynoamerykańskich. Widowni i jury bardzo się to podobało, więc zdobyła tytuł.

Justyna Łuczak uczy się w I LO w klasie o profilu lingwistycznym. Ma 169 cm wzrostu, oczy niebieskie, włosy blond. Interesuje się sportem, a przede wszystkim tańcem, który trenuje od 6. roku życia. W przyszłości chciałaby zostać trenerem tańca lub choreografem. Jej największe marzenie to wycieczka do Kenii.

II wicemiss została Klaudia Hankiewicz, która mieszka w Ksawerowie i uczy się w II LO w Pabianicach. Ma 176 cm wzrostu, oczy niebieskie, włosy blond. Jej największą pasją jest taniec. Interesuje się również modelingiem - jest modelką w jednej z warszawskich agencji.