Zaczęło się tuż po godzinie 16.00. W budynku przy ul. Drewnowskiej wybuchł pożar w piwnicy. Powód? Z nieszczelnej wyczystki komina wypadł żar na pomieszczenie. Ze względu na duże zadymienie, strażacy pracowali przy gaszeniu pożaru w aparatach powietrznych. Spłonęło wyposażenie piwnicy. Straty oszacowano na 10.000 złotych.

Na taką samą kwotę oszacowano straty powstałe po pożarze w niezamieszkałym jeszcze budynku przy ul. 20 Stycznia. Po godzinie 19.00 przez wysuniętą rurę od piecyka zapalił się styropian i instalacja elektryczna ogrzewania podłogowego. 13 strażaków w niecałą godzinę uporało się z zagrożeniem.

Do kolejnego pożaru strażacy pojechali tuż po godzinie 20.00. Na piętrze w budynku przy ul. Ossowskiego paliły się śmieci. Ktoś zaprószył tam ogień. Podczas działań gaśniczych straty ponieśli strażacy. Uszkodzona została jedna para rękawic.

Kolejny pożar tego dnia spowodowany był nagromadzeniem się sadzy w kominie. Pięć zastępów straży pożarnej pojechało po godzinie 23.00 do domu w miejscowości Charbice Dolne. Z pożarem sadzy strażacy uporali się w półtorej godziny.