Artyści wystąpią u nas ze swoim najnowszym, dwugodzinnym programem „Z humorem trzeba żyć”. Żartują w nim ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie.

Kiedy? 27 kwietnia (sobota) o godz. 19.30 w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Kościuszki 14).

Za ile? Bilet kosztuje 70 zł. Miejsca nie są numerowane.

Gdzie można kupić bilety? Stacjonarnie w biurze podróży Pa-Co-Tour (ul. Kośćiuszki 5) lub przez internet.

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny „Paranienormalni Tonight”. Jak sami twierdzą, zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata, bawiąc pokolenia miłośników kabaretu.

W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

 

KONKURS

Dla czytelników Życia Pabianic mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na kabaret.

Wygrają je te osoby, które jak najlepiej uzasadnią, dlaczego właśnie im należą się bilety.

Odpowiedzi prosimy przesyłać do piątku do godz. 20.00 na e-maila: redakcja@zyciepabianic.pl. Nie zapomnijcie dopisać swojego imienia i nazwiska.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU: bilety na występ wygrali Piotr Kwiatkowski i Viktor Volkov.