Tego dnia od godz. 17.00 do 20.00 chętni mogą poćwiczyć na rurce (pole dance), porozciągać się (stretching) i wziąć udział w zajęciach aerial (z cyrkowymi kołami). Ile to kosztuje?

- To maraton charytatywny, dlatego każdy, kto przyniesie karmę dla zwierzaków, koce, smakołyki, miski, długie smycze itp., wchodzi za darmo – informują organizatorzy z klubu Dream Team. - Po maratonie wszystkie dary trafią do schroniska przy Partyzanckiej.

Dodatkowo, każdy kto weźmie udział w maratonie, dostanie darmową wejściówkę na wybrane zajęcia w Dream Team.

- Apelujemy o to, by przy zakupie karmy nie kierować się jej ilością, a jakością. Najważniejsze, aby miała chociaż 20-30 procent mięsa. Potrzebujemy karmy hipoalergicznej (typu jagnięcina z ryżem), karmy light dla psów otyłych i karmy senior dla naszych staruszków – proszą wolontariusze z fundacji Kundel Bury. - Kiedyś psy jadły wszystko, a teraz bardzo cierpią po tych słabych karmach. Dlatego tak stawiamy na jej jakość, bo to przekłada się na mniejszą ilość leczonych psów.

Podczas tego sportowego wydarzenia będą organizowane konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. karnet na zajęcia w Centrum Rozwoju Sportu, partnera maratonu.

Ćwiczymy w sobotę (2 grudnia) w godz. 17.00-20.00 w centrum fitness Dream Team (ul. Traugutta 9). Na maraton nie trzeba się zapisywać.

Organizatorem wydarzenia oprócz Dream Team są Fundacja Pomocy Zwierzętom Kundel Bury i wolontariusze pabianickiego schroniska.