Sierż. szt. Piotr Koza z pabianickiej drogówki złowił wspaniałego, niemal 70 cm dorsza. Tym samym zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej IV edycji Mistrzostw Policji w Wędkarstwie Morskim.
W środę insp. Andrzej Łapiński Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi przekazał gratulacje i podziękował policjantom za osiągnięte sukcesy w IV edycji Mistrzostw Policji w Wędkarstwie Morskim.

W dniach 5 – 7 maja odbyła się zorganizowana przez Szkołę Policji w Słupsku IV edycja Mistrzostw Policji w Wędkarstwie Morskim. Nasz sierż. sztab. Piotr Koza (WRD KPP w Pabianicach), reprezentujący łódzki garnizon policji, zajął trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej, łowiąc niemal 70 cm dorsza. Oprócz najczęściej łowionych dorszy pojawiały się również diabły morskie. Zaokrętowanie uczestników na jednostki pływające odbyło się w porcie Ustka. Łowiska zlokalizowane były ponad 40 km od brzegu.

Na terenie ośrodka wypoczynkowego Ustka – Uroczysko odbyło się oficjalne zakończenie zawodów. Policjanci z rąk komendanta Szkoły Policji w Słupsku insp. Jacka Gila odebrali puchary, dyplomy oraz okolicznościowe medale.