Prawie na półmetku głosowania na Miss i Mistera Policji, Magdalena Łubisz nie ma sobie równych wśród policjantek z regionu. To właśnie nasza posterunkowa jest wyraźną liderką. Zdobyła prawie 900 głosów. Na drugim miejscu jest obecnie posterunkowa Agata Kołodziejczyk z Poddębic (509 głosów), a prawie tyle samo głosów zdobyła st. sierżant Ewelina Kaczyńska z Bełchatowa.

Dziś (czwartek) głosy rozkładają się już inaczej. Nadal prowadzi nasza posterunkowa. Na drugim miejscu jest sierż. Ewelina Kucharska z KPP w Bełchatowie, a na trzecim mł. asp. Katarzyna Lewandowska z łódzkiej policji. 

Policjanci z Pabianic jak do tej pory nie zdobyli większego uznania wśród Internautów. Witold Bus i Marcin Michalak mają na swoich kontach po niespełna 300 głosów. Liderem jest w tej chwili sierżant Szymon Kowalski z Radomska. Zdobył ponad 2000 głosów. Głosujmy na naszych policjantów. Może będą mieli szansę na zaprezentowanie się przed publicznością podczas wyborów, które odbędą się 19 lipca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Na swoich faworytów głosować można na stronie łódzkiej policji:

http://www.lodzka.policja.gov.pl/galeria/