W sobotę 9 czerwca będziemy się bawić w poszukiwaczy skarbów. Trzeba znaleźć kluczyki do 12 skrzyń ukrytych w kilku miejscach Pabianic. Biżuterię z cennych kruszców ufundowała firma jubilerska Anny i Arkadiusza Majsterków. Do jej poszukiwań potrzebny jest plan, który znajdziecie tylko w najnowszym Życiu Pabianic z biedronką.
Aby zdobyć kluczyk, trzeba odnaleźć i trafnie odczytać listy ukryte w pięciu skrytkach. Ostatnia wiadomość to wskazówka jak dotrzeć do skrytki, której pilnuje „strażnik” z kluczykami.
12 szczęśliwców z kluczykami otworzy skrzynie ze skarbami o godzinie 15.45 na scenie głównej stadionu przy ul. Kilińskiego.
Na poszukiwania skarbów nie trzeba zabierać łopat i kilofów. Wystarczy telefon do przyjaciele, który dobrze zna Pabianice. Trzeba będzie trochę pogłówkować, by odnaleźć wskazówki prowadzące do skarbu i trafnie je odczytać.

Plan gry
Start: Stary Rynek, godz. 10.30
Uczestnicy wybierają jedną z czterech tras (żółta, czerwona, niebieska i zielona) prowadzących do kluczyków.
Na planie poszukiwań (znajdziesz go tylko w Życiu Pabianic) zaznaczyliśmy miejsca, gdzie są pierwsze listy, a w nich informacje, gdzie szukać kolejnej skrytki.
Trasa czerwona – tablica ogłoszeń na parkingu kościoła św. Maksymiliana Kolbego.
Trasa niebieska – Lewityn, kawiarnia Turkus.
Trasa żółta – Zakład Wodociągów i Kanalizacji, ul. Warzywna 3.
Trasa zielona - Sąd Rejonowy, ul. Partyzancka.