Wakacje to dobry czas na zmianę lub znalezienie pracy. Świadczy o tym chociażby duża ilość ofert pracy. W Pabianicach o pracowników walczą duże korporacje. Nowo powstające obiekty dodatkowo zwiększają szansę na znalezienie odpowiedniego dla siebie stanowiska.

Trwa rekrutacja do marketu budowanego przy ul. „Grota” Roweckiego, Castorama. Szukają tu doradcy handlowego oraz asystentki do spraw obsługi klienta. Wymogiem są m.in. wykształcenie minimum zawodowe oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Doradcy klienta szukają także w pabianickim sklepie Euro RTV AGD.

Kolejnym obiektem, który nęci pracowników na zarobki, jest Amazon. Korporacja szuka pracowników do magazynów na terenie Pawlikowic. Szukają na pełny etat pracowników magazynowych oraz operatorów wózków widłowych.

"Oferujemy atrakcyjną stawkę godzinową 20 zł/h i comiesięczną premię do 15%" - próbują zachęcić potencjalnych kandydatów.

Do końca września trwa rekrutacja do kina Helios, otwierającego się przy ul. Grobelnej, Wolne stanowiska to: obsługa kina oraz kierownik kina. Główny atut kandydatów na te stanowiska to…? Wysoka kultura osobista.

Na terenie nowego centrum handlowego znajdzie się także praca dla kasjera w sklepie Martes Sport.

Ofertę pracy dla pabianiczan ma też Biedronka. Sieć marketów poszukuje sprzedawcy- kasjera. Gotowość do pracy może wystarczyć, by zarabiać na początek 3.050 zł brutto.

Także na stronie internetowej Adamedu znajdą się oferty zatrudnienia. W firmie farmaceutycznej szukają: specjalisty ds. zapewnienia jakości, analityka w dziale jakości, czy młodszego specjalisty ds. danych podstawowych.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi również pilnie poszukuje pracowników. Zatrudni rejestratora medycznego i lekarza do badania dawców krwi w Punkcie Pobrań w Pabianicach.

Inne lokalne oferty pracy znajdziesz w naszym DZIALE OGŁOSZEŃ.