24 kwietnia od godz. 11.00 w Punkcie Pośrednictwa Pracy przy ul. Gdańskiej 6 giełdę pracy zagranicznej urządza Agencja Zatrudnienia.

- Młodzież zainteresowana jest możliwością legalnego podjęcia pracy za granicą, dlatego organizujemy giełdę z ofertami pracy w Holandii i Belgii – mówi Marek Gryglewski, kierownik PPP.

Agencji Zatrudnienia specjalizuje się od 2004 roku w pośrednictwie pracy pracowników tymczasowych do Holandii i Belgii. Wśród ofert pracy będą: pracownik produkcyjny do pracy w zakładach produkcyjnych przy pakowaniu produktów spożywczych, pracownik w branży przetwórstwa mięsnego (rzeźnik, wykrawacz), pracownik logistyki (operator wózków widłowych), pracownik zieleni miejskiej na terenie Holandii.

- Pracodawca opłaca kursy szkoleniowe VCA (odnośnie przestrzegania przepisów BHP) oraz BBL (odnośnie obsługi maszyn ogrodniczych), zakończone otrzymaniem certyfikatu europejskiego – wyjaśnia Gryglewski.

Zainteresowanych pracą tymczasową, wakacyjną i stałym zatrudnieniem zaprasza Punkt Pośrednictwa Pracy przy ul. Gdańskiej 6.

- Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się przed giełdą w celu wpisania na listę chętnych i uzyskanie bliższych informacji dotyczących ofert pracy – informuje kierownik.