Tam gdzie remontują drogę, wieszają baner z napisem: "Przepraszamy za utrudnienia". Podpisuje się pod tym prezydent Grzegorz Mackiewicz.

Teraz remontowana jest ul. Południowa. Drogowców spotkamy też na Żeromskiego i na Podleśnej. Na tych ulicach są układane chodniki.

320 metrów kw. kostki brukowej jest właśnie układanych na Podleśnej. Prace wykonuje firma Lear z Bełchatowa, która wygrała przetarg na remont chodników.
 
Położą kostkę brukową na Piotra Skargi (od Nawrockiego do 3 Maja) po stronie Biedronki. Wejdą też na Żelazną, by po stronie wschodniej położyć chodnik (od Partyzanckiej do Karniszewickiej).
 
Na Kościuszki wymienią nawierzchnię po stronie zachodniej, a na Ewangelickiej zrobią porządek na chodniku przy kaplicy.
 
Położą też chodnik na Wschodniej (od Dobrej do Sportowej) i na św. Jana po stronie zachodniej (od Partyzanckiej do Karniszewickiej). Koszt kostki i jej ułożenie zostały wycenione na 317.620 zł. Wszystkie prace mają się zakończyć do 31 sierpnia.
 
Kolejna firma Trista-Bruk za 369.804 zł położy kostkę na Poniatowskiego, Szarych Szeregów, Mokrej i Grota-Roweckiego. Czas mają do 31 października.
 
Na Karniszewickiej (od Wspólnej do Torowej przy kościele) chodnik zrobi firma Wiśniewska ZRD z Łodzi. Wejdzie też na Powstańców Warszawy i wyłoży kostką stronę wschodnią. Koszt prac brukarskich i kostki: 284.234 zł.
 
Ta sama firma wejdzie też na Żeromskiego i zrobi chodnik vis a vis policji. Dzięki temu pojawią się tutaj też miejsca parkingowe. Po kostce przejdziemy od Zamkowej do Partyzanckiej. Mają też zrobić chodnik na Południowej (od Orlej do Moniuszki). Te prace i kostka są wycenione na 242.960 zł.