"Wolę tych ze zdjęcia w obecnej sytuacji" - pisze radny Stanek na temat zdjęcia kiboli w akcji. Dodaje: "Nie znam się na klubowej etykiecie. Nie wiem kto z kim trzyma, a kto nie. Znam wiele osób ze środowiska tzw "kiboli". Pomijając szczegóły jedno wiem ... Polska to dla nich świętość !!!".

Radny powiatowy z PiS jest dyrektoram największego gimnazjum w Pabianicach. Uczy się tutaj około 600 gimnazjalistów. 

 

 

 

 

Tutaj zobaczysz publiczny profil radnego powiatowego i dyrektora Gimnazjum nr 3:

www.facebook.com/profile.php?id=100000770127016&fref=ts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Zarząd wojewódzki partii Twój Ruch 10.09.2015 złożył doniesienie w tej sprawie do kuratorium oświaty:
 
"Przejaw takiego zachowania jest niebezpieczeństwem dla osób i dzieci innych narodowości niż Polskiej uczącej się w Gimnazjum nr. 3 w Pabianicach. Nie można pozwolić na takie działania dyrektora szkoły. Przypominamy, że człowiek bez względu na orientację, wyznanie czy narodowość ma prawo do godnego życia i szacunku czy jest obywatelem Syrii, Iraku Rosji czy Rumunii. Nikt tym bardziej osoba publiczna na stanowisku państwowym Dyrektora Szkoły nie ma prawa stosować metod nawołujących do rasizmu wobec innych narodowości. Takie metody nauczania i wychowania uznajemy za prymitywne! Uważamy, że dyrektor Stanek powinien być natychmiast zawieszony w pełnieniu swoich obowiązków, ponieważ jest to łamanie podstawowych praw człowieka. To pokazuje prawdziwe oblicze polskiego działacza PiSu, oraz człowieka, który utożsamia się z kościołem i wyznaje zasady 
chrześcijańskich wartości. Dlatego apelujemy do kuratorium oświaty o natychmiastowe zajęcię się tą sprawą i wyciągnięcie konsekwencji wobec publikowania treści łamiących prawa człowieka przez dyrektora Gimnazjum uczącego 600 gimnazjalistów"
 
Zarząd partii Twój Ruch województwa Łódzkiego. Podpisał je przewodniczący okręgu i woj. łódzkiego Twojego Ruchu Dawid Grzegorzewski oraz v-ce przewodnicząca Twojego Ruchu w Pabianicach Adrianna Repczańska oraz sekretarz wojewódzki TR Marcin Głowacki.