Odmiany,  wyróżnione tym certyfikatem zachwycają nie tylko pięknym kwiatostanem i intensywnym, oryginalnym zapachem, ale przede wszystkim przepięknym, zdrowym wyglądem i długą żywotnością.

Certyfikat ADR (Allgemeine Deutsche Rosenneuheitenprüfung - Ogólne Niemieckie Badanie Nowości Różanych) to najbardziej wymagające badań róż pośród certyfikatów międzynarodowych.  Rośliny - bez stosowania jakichkolwiek środków ochrony - są oceniane przez trzy lata przez niezależnych jurorów w jedenastu, rozmieszczonych w różnych regionach Niemiec, zakładach. Przyznanie certyfikatu jakości ADR jest jednym z najwyższych wyróżnień, jakie może otrzymać róża.

Aflopark

Różany weekend- program

24 lipca sobota

10.00 – otwarcie wystawy różanej

10.00 – 18.00  - wystawa róż z certyfikatem ADR

10.00 – 13.00 – śniadanie z ogrodnikiem czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o różach
Planujesz założenie własnego ogrodu różanego, ale nie wiesz od czego zacząć lub chciałbyś rozwinąć swój ogród? Przyjdź do nas i porozmawiaj o tym ze specjalistą!

10.00  - 18.00 kiermasz róż, roślin ozdobnych oraz cebul kwiatowych - do nabycia będą rośliny, które kwitną w naszym ogrodzie m.in. róże, byliny, czosnki ozdobne

25 lipca/ niedziela

10.00 – 18.00  - wystawa róż z certyfikatem ADR

Aflopark

Zapraszamy również do podziwiania róż w ogrodzie pokazowym Afloparku  - ponad 7000 krzewów w 400 odmianach m.in. miniatury, pienne, wielkokwiatowe, wielokwiatowe miniatury, pnące i wiele więcej! Wstęp na wszystkie wydarzenia zgodnie z cennikiem ogrodu.