Dobra wiadomość jest taka, że mamy wiosnę. Trochę gorsza, że z soboty na niedzielę pośpimy przez to krócej. Tej nocy wkracza czas letni. Z soboty, 24 marca na niedzielę, 25 marca przestawiamy zegarek o godzinę do przodu – z godziny 2.00 przesuwamy wskazówki na godz. 3.00.

W związku z tym tej jednej nocy zmieni się kursowanie autobusów linii nocnej "N4B". Odjazdy począwszy od godz. 2.00 będą opóźnione o godzinę. Zmiana dotyczy też pociągów do Gdyni i Białegostoku.

Kurs autobusu linii "N4B" z pętli Stoki Skalna w Łodzi do Pabianic będzie zrealizowany o godz. 3.02 czasu letniego, zamiast o godz. 2.02 (analogicznie z przystanku przesiadkowego Kościuszki/Zielona autobus odjedzie do Pabianic o godz. 3.30). Kurs z Dworca PKP w Pabianicach do Łodzi będzie o godz. 4.59 czasu letniego, zamiast o godz. 3.59. Kurs ten będzie skrócony do przystanku przesiadkowego Kościuszki/Zielona. Pociąg Intercity „Pogoria” do Gdyni Głównej odjedzie o godz. 3.15 czasu letniego (zamiast o godz. 2.15). Pociąg „Karkonosze” do Białegostoku ruszy z Pabianic o godz. 3.43 czasu letniego (zamiast o 2.43).