Przemysław Bożek - strzelec Waltera jest w życiowej formie. W niedzielnych mistrzostwach Polski (Wrocław) pabianiczanin zdobył srebrny medal w strzelaniu z karabinu pneumatycznego. Ustrzelił 695 pkt. Zwyciężył odwieczny i najgroźniejszy rywal Przemka - Robert Kraskowski z Legii Warszawa (696,3 pkt).

Nasz najlepszy snajper jest kandydatem na mistrzostwa Europy w Tallinie (1-6 marca). Formę potwierdził już przed mistrzostwami Polski. W międzynarodowych zawodach w Monachium zajął 9. miejsce wśród 90 strzelców. W strzelaniu z karabinu pneumatycznego Bożek wyrównał rekord życiowy (595 punktów). Zwycięzca zawodów był zaledwie 3 punkty lepszy.

Wyniki Przemka z Monachium i Wrocławia we wtorek 8 lutego przeanalizuje kierownictwo Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Są duże szanse, że pabianiczanin dostanie powołanie do kadry Polski na mistrzostwa Europy.