Zakład Wodociągów i Kanalizacji Miejskiej ogłasza konkurs na wykonanie kartki świątecznej z motywem świąt Bożego Narodzenia i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mogą w nim wziąć udział wszyscy, bez względu na wiek.

Prace powinny być wykonane w formacie A5, techniką płaską (rysunek, szkic, malunek, kolaż itp.). Trzeba je złożyć 10 grudnia w godz. 16.00-20.00 podczas Jarmarku Świątecznego na Starym Rynku na stanowisku ZWiK-u. Wszystkie zgłoszone prace zostaną opublikowane w ciągu 5 dni na facebookowym profilu ZWiK-u i poddane głosowaniu przez użytkowników portalu. Głosowanie będzie trwać od 15 do 31 grudnia. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone po zliczeniu głosów na Facebooku i stronie internetowej. Grafiki z 3 najlepszych prac (które uzyskały największą liczbę głosów od użytkowników) zostaną nadrukowane na koszulkach i będziemy mogli je zlicytować podczas 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo, na zwycięzców czekają upominki w postaci zestawu gadżetów o szacunkowej wartości 99 zł.

Praca, która zdobędzie największą liczbę głosów i tym samym zajmie 1. miejsce w konkursie, zostanie wykorzystana jako motyw na kartkę świąteczną od ZWiK-u w 2018 r.

Każdy, kto prawidłowo zgłosi pracę, otrzyma drobny upominek.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wraz z pracą konkursową złożyć formularz, który jest dostępny na stronie: zwik.pabianice.pl, zakładka „Pij wodę z kranu”. Szczegóły i regulamin konkursu dostępne również na w/w stronie.