Za te pieniądze w szpitalu ma się pojawić elektroniczny system rejestracji. Będzie też kupiona licencja i niezbędny sprzęt. To trzy telewizory i komputer do obsługi rejestracji szpitalnej Izby Przyjęć i Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.  

- Skąd się wzięła ta kwota? Konkurs się jeszcze nie odbył. Podtrzymujemy stanowisko radnych PiS w tej sprawie. Jesteśmy za, ale nie wiem dlaczego miasto ma to finansować? - dopytywał Piotr Różycki (PiS).

- Pamiętamy wszyscy komisję zdrowia, na której omawiano sytuację szpitala. Bilans był wtedy 2,8 mln na minusie. Jak jest teraz? Za październik były 2,1 mln na minusie. Skoro jest tak dobrze, jak prezydent zapowiadał, to dlaczego musimy dokładać? Szpital nie może sam ponieść tak drobnego wydatku? - wtórował mu Antoni Hodak (PiS). - Bo ja mam wrażenie, że niestety jest źle, skoro musimy dokładać.

Radni głosowali przekazanie pieniędzy na ten cel w głosowaniu imiennym. 13 radych (PO, SLD, BSR) było za. 8 radnych PiS było przeciw. Piotr Różycki był nieobecny w czasie głosowania.