Ekipa remontowa pojawiła się w naszym mieście ok. godz. 12.00 Na jej czele stanęła Dorota Szelągowska, prowadząca program „Totalne remonty Szelągowskiej”. Razem z nią przyjechało 30 osób. Pod oknem Krzysztofa „Este” Łyszkowskiego zgromadziło się wielu znajomi rapera. To oni, wraz z jego dziewczyną na czele, zgłosili go do programu. Dziś w południe „Este” dowiedział się, że został wybrany.

- Producentom programu spodobał się nasz Rap Lokal. Dlatego znalazłem się wśród wybrańców w kolejnej edycji. Więcej zdradzić nie mogę – informuje „Este”.

Projektantka odmienia całkowicie wnętrza. Osoby wybrane do projektu nie są przypadkowe. To najczęściej ludzie o wrażliwych sercach, pomagający innym. Jednym z nich jest Krzysztof „Este” Łyszkowski, pabianicki raper. Jest inicjatorem i twórcą akcji charytatywnej Rap Lokal. Podczas koncertów, które organizuje zbierane są pieniądze na szczytny cel. Wspierają Łukasza Millera, byłego zawodnika piłki ręcznej, który reprezentował barwy pabianickiego klubu „Pabiks”.

Efekty będziemy mogli podziwiać, w jednym z odcinków. Program emitowany jest w poniedziałki o godz. 21.35 na TVN.