W dniach 13-14 lutego kupimy w salonie jubilerskim Opiume przy ulicy Pułaskiego 5, w obniżonej o 14 procent cenie, złotą i srebrną biżuterię z motywem serca.

- Możemy kupić walentynkowy prezent dla ukochanej osoby i wykorzystać promocję obowiązującą w naszym salonie – mówi pani Kasia, kierownik sklepu.

Opiume oferuje szeroki wybór złotej i srebrnej biżuterii – pierścionki, przywieszki, kolczyki, naszyjniki i bransoletki.

Walentynki to Święto Zakochanych, w tym dniu lubimy obdarowywać się prezentami.

Bliskiej osobie możemy podarować na przykład przywieszkę z wytłoczonym serduszkiem i będzie można skorzystać z rabatu, ponieważ biżuteria mająca motyw serca jest objęta promocją walentynkową.

- Zakochani mogą również skorzystać do 14 lutego z obowiązującego obecnie rabatu na wszystkie pierścionki, za które zapłacimy 15% mniej. Tak piękny prezent można podarować z okazji walentynek, zaręczyn lub okolicznościowych rocznic - dodaje pani Kasia

Przyjdź i sprawdź, jak duży wybór oferuje salon jubilerski Opiume. Niech piękno biżuterii Cię zachwyci i sprawi miłą niespodziankę ukochanej osobie.

Salon Opiume mieści się przy ulicy Pułaskiego 5, czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00, a w soboty od 10.00 do 15.00.