Gimnastyka artystyczna, kursy tańca, rysunku, a może nauka żeglarstwa? Jakie zajęcia dodatkowe wybrać? Z propozycjami ośrodków oferujących zajęcia sportowe, artystyczne i kulturalne będzie można zapoznać się podczas targów „Back to School”, organizowanych w Porcie Łódź 7 i 8 września. W atrium centrum, obok sklepu IKEA, w godzinach 10.00–19.00 pojawią się stoiska szkół i fundacji, których przedstawiciele opowiedzą o zajęciach, na które warto się zdecydować jako uzupełnienie edukacji w szkole.

W atrium pojawi się m. in. Agencja Turystyczno–Żeglarska Kliper, która przybliża dzieciom i młodzieży fascynującą dziedzinę sportu, jaką jest żeglarstwo. Na targach będzie też można zapoznać się z propozycją szkoły programowania dla dzieci i młodzieży CodeStudy, szkoły zrodzonej z pasji i miłości do gimnastyki artystycznej – LA PASSIONE czy szkoły tańca Es-Kadra. Osoby, które myślą o studiowaniu architektury, Port Łódź zaprasza z kolei do stoiska Szkicart. Kurs Rysunku Szkicart oferuje zajęcia prowadzone przez architekta, który pomaga rozwinąć nie tylko warsztat rysunkowy, ale i zmysł techniczny oraz estetyczny.

Zestawienie wszystkich wystawców, którzy pojawią się na targach „Back to School” dostępne jest na stronie www.portlodz.pl. Wejście na targi jest bezpłatne.