Tydzień temu wystawili „Brudną sprawę”, teraz zaprezentują „Lustro”. To spektakl w reżyserii Doroty Olejnik, który pokazuje jak bardzo podobne są do rodziców ich dzieci. „Lustro” to spektakl jednoaktowy. Na scenie pojawią się: Ewa Bączał, Katarzyna Tkacz, Adam Oklejak , Agnieszka Misiak , Leon Tkacz i Jerzy Holweg. Spektakl będzie wystawiony w niedzielę (28 listopada) w Miejskim Ośrodku Kultury. Bilety można nabyć również przed spektaklem w cenie 15 złotych.

- To będzie akcja charytatywna, dlatego będziemy mieli również puszkę do której będzie można wrzucić pieniądze na rzecz Klaudii – mówi Katarzyna Tkacz z Teatru DlaNiepoznaki.

teatr

Klaudia urodziła się z zespołem Wolfa-Hirschhorna. Później zdiagnozowano u niej stopy końsko-szpotawe, padaczkę oraz pogłębiającą skoliozę i kifozę. Wykryto również zagrożenie podwichnięcia lewego stawu biodrowego, a na bliższej kości strzałkowej i piszczelowej prawej wykryto zmianę ostetolityczną (dysplazję włóknistą).

Ratunkiem dla dziewczynki jest terapia SI, terapia ręki i logopedyczna oraz systematyczna rehabilitacja. To duży koszt. Dlatego dziewczynka jest pod opieką Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. O tym w jaki sposób można wspomóc dziewczynkę pisaliśmy TUTAJ. W akcję charytatywną włączył się również Teatr DlaNiepoznaki. Dla 13-letniej pabianiczanki zagrają po raz drugi.

teatr