Nagrody wręczono wczoraj (6 lutego) na gali plebiscytu w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

W obu plebiscytach Tkalnia rywalizowała z projektami z Polski i zagranicy, m. in. Galerią Młociny w Warszawie, Centrum Janki oraz centrami handlowymi w Moskwie i Bratysławie.

W Property Design Awards 2020 na wygraną miały wpływ dwa czynniki – obrady jury, branżowych ekspertów oraz liczba oddanych głosów internautów. W głosowanie na projekt Tkalni zaangażowały się lokalne media, instytucje i tysiące mieszkańców Pabianic. W konkursie nagradza się najlepsze projekty komercyjne i publiczne w Polsce oddane do użytku w 2019 roku.

Gala Europa Property CEE Retail Awards 2020 prezentuje osiągnięcia firm, sprzedawców detalicznych, profesjonalistów oraz najważniejsze projekty z 2019 roku. Laureaci nagród zostali wybrani przez międzynarodową grupę aktywnych profesjonalistów w branży nieruchomości komercyjnych.

Zobacz też: „Budujemy serce miasta” - zapewniają twórcy nowego centrum handlowego: Tkalnia to dopiero początek zmian.

Co nowego w Tkalni?

Tkalnia planuje w tym roku nowości: otwarcie dwóch dużych lokali gastronomicznych oraz Żabki, a w marcu w pasażu handlowym przybędzie ponad 200 metrów kwadratowych przestrzeni dla gości na dwóch antresolach. Powstaną tam strefa relaksu z wygodnymi kanapami, fotelami i sofami oraz strefa zabaw z dużym placem zabaw i stojakami z Playstation 4.

Inwestor Tkalni poszukuje lokalnych najemców do nowych lokali usługowych, które powstaną za ostatnim rzędem miejsc parkingowych - w przeszklonych kontenerach handlowych. 

O Inwestorze:

Tkalnia to najnowsza inwestycja spółki A&A. Inwestor jest liderem na rynku nieruchomości w centralnej Polsce. Oferuje do wynajęcia blisko ćwierć miliona metrów kwadratowych powierzchni handlowej, magazynowej, produkcyjnej oraz biurowej, mieszczącej się w 18 zrewitalizowanych obiektach w Łodzi oraz okolicach.