LPP, polski lider branży odzieżowej zdecydował się na najem ponad 3,5 tys. m kw. na terenie nowo powstającego centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia przy Grobelnej. Grupa zarządza pięcioma rozpoznawalnymi markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Ofertę handlową pabianickiej galerii wzbogacą trzy marki z portfela tej spółki. Będą to: Reserved, House i Sinsay.

Zobacz też: Rośnie nowe centrum Pabianic

W pierwszej połowie 2019 roku odbędzie się uroczyste otwarcie centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia.

To najnowsza inwestycja spółki A&A – obiekt powstający na terenie dawnego zakładu Krusche&Ender o powierzchni ok. 12 tys. m kw., na terenie którego będzie zlokalizowanych ok. 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych.  W Tkalni znajdzie się pierwszy w mieście multipleks kinowy pod szyldem Helios oraz sklepy, których dotąd w Pabianicach nie było, m.in. Smyk, Empik czy Hebe. Ofertę uzupełnią m.in. Media Expert, Play, CCC, Martes Sport i Pepco oraz pasaż spełniający funkcję rynku miejskiego, gdzie przewidziano miejsce również dla lokalnych handlarzy.

Obiekt dodatkowo zostanie połączony z polem golfowym A&A, a w budowie są już kolejne atrakcje – całoroczne Nowe Centrum Golfa wraz z grotą solną i tężnią z solanką oraz strzelnica sportowo-rekreacyjna.