W najbliższą sobotę (15 października) odbędzie się Turniej o Puchar Prezydenta m. Pabianic i Prezesa A&A.

Równolegle podczas rozgrywania turnieju, odbywać się będą na polu gry i zabawy dla najmłodszych. Będzie to dzień, w którym każdy pabianiczanin będzie mógł nauczyć się podstaw gry w golfa oraz skorzystać z dodatkowych atrakcji, które zostaną przygotowane ze współpracą Fundacji Dzieci Łodzi.

- Serdecznie zapraszamy całe rodziny już na godzinę 11.00. Impreza może potrwać nawet do godziny 17.00 – zachęca Renata Saktura z Klubu Golfowego A&A.

W ramach tego wydarzenia zostaną również poprowadzone dwa warsztaty. Obydwa dotyczą rozwoju osobistego. Poprowadzi je Witold Buraczyński.

- Pierwszy z nich to warsztat, na którym uruchomimy wyobraźnię i rozpoczniemy planowanie swojej kariery zawodowej. Warsztat jest praktycznie dla każdego, kto poważnie podchodzi do budowania swojej ścieżki kariery zawodowej – zaprasza prelegent.

Dla uczestników przewidziano nagrody. Warsztaty rozpoczną się już od godziny 12.00. Aby wziąć w nich udział, należy zapisać się u organizatora: Tomasz Włuka fundacja@dziecilodzi.org. Liczba miejsc ograniczona.