Mała pabianiczanka wystąpiła w reklamie sieci Carrefour w kampanii „Witaj szkoło”. Reklamę wyemitowano 1 sierpnia:


 

Nagranie do reklamy odbyło się w Warszawie. Do wytwórni filmowej razem z Nicolą pojechała mama. Jej wsparcie dodawało dziewczynce odwagi, choć 8-latka i tak świetnie sobie radzi przed obiektywem.

- Wcale się nie bałam. Było bardzo fajnie – wspomina Nicola. - Podczas przygotowań spotkałam nawet znanych z telewizji aktorów.

To był pierwszy występ pabianiczanki w telewizji, choć doświadczenie w reklamie ma już niemałe. Od niedawna współpracuje z warszawską agencją Gudejko. Oprócz reklamy dla Carrefoura została też twarzą kampanii Milki.

- 1,5 miesiąca w agencji, a za nami już dwa wygrane castingi oraz dwie kampanie reklamowe dla znanych marek. Uważam, że to spory sukces – cieszy się Katarzyna Fertała, mama 8-latki.

Kolejny sukces młodziutkiej gwiazdy to udział w reklamie łódzkiej Sukcesji. Plakaty i billboardy z uśmiechniętą pabianiczanką wiszą już w całej Łodzi.

Nicola średnio 2 razy w tygodniu jeździ z mamą do Warszawy na castingi, sesje zdjęciowe bądź przymiarki. Oprócz tego raz w tygodniu dziewczynka bierze udział w sesjach zdjęciowych odzieżowych marek. To właśnie dzięki jednej z tych firm rok temu pabianiczanka rozpoczęła swoją przygodę z obiektywem.

- Kiedyś w sklepie podeszła do mnie pani i pochwaliła mój uśmiech. Zaproponowała, bym wzięła udział w sesji zdjęciowej - opowiada.

Pierwsze zdjęcia Nicoli pojawiły się w kolekcji mama & córka firmy Betty M z Ksawerowa.

- Później skontaktowały się z nami inne marki, jak Fasardi i Stella Kids. Nadal współpracujemy z nimi przy kolekcjach – mówi pani Katarzyna.

Nie tylko długie blond włosy i piękny uśmiech zapewniają 8-latce udział w reklamach. Podziw wzbudzają również jej charakter i pewność siebie.

- Jest typem kierowniczki. Nie boi się niczego, wszystko potrafi załatwić. Ma dominującą osobowość, co w tej branży jest ogromnym atutem – opisuje Nicolę mama.

8-latka zaczęła zarabiać swoje pierwsze pieniądze. Mimo że dziewczynka nigdy wcześniej nie marzyła o karierze modelki ani aktorki, ten zawód stał się jej kolejną pasją.

- Bardzo to lubię. Trochę męczące są wyjazdy do Warszawy na castingi, ale nie przeszkadza mi to – przyznaje.

Oprócz udziału w sesjach i castingach Nicola od 2 lat udziela się w harcerstwie w gromadzie zuchów „Dzielni Wojownicy”, trenuje piłkę ręczną i pilnie uczy się w Szkole Podstawowej nr 13. Teraz jest w trzeciej klasie.

- Praca w mediach nie koliduje z jej szkołą i zajęciami. Nicola dostaje świadectwa z wyróżnieniem. Jest jedną z najlepszych uczennic w klasie. Wychowawczyni wspiera ją i jej kibicuje, a dyrekcja i pedagog nie mają nic przeciwko jej udziałowi w reklamach – wyjaśnia Katarzyna Fertała.