„Piszę kilka słów o pięknej okolicy, jaka jest w kwadracie ulic Warszawska – Widzewska – Partyzancka – Sikorskiego z tyłu fabryk m.in. Aflofarmu, Internet Folii, Sunbud. Kilka hektarów w sumie na terenie miasta, nieużytkowanego terenu, z mnóstwem zieleni, drzew, a nawet małym lasem. Żyje tam sporo bażantów, saren, zajęcy, a nawet czasem zaglądają lisy. Jest to doskonałe miejsce na bieganie lub spacer, które niestety notorycznie od wielu lat jest zaśmiecanie. W ostatnim czasie mocno się to nasiliło. Polecam wjechać w ulicę Pietrusińskiego i przejechać się od wjazdu naprzeciw ul. Myśliwskiej do końca, tj. wylotu przy serwisie Auto Dap.
Poza odpadami z prac ogrodniczych, tj. gałęzi, pociętych drzew, które zwożą tam jacyś ogrodnicy, znaleźć można mnóstwo odpadów domowych, budowlanych, AGD, pustych butelek po alkoholu. Dziwi mnie, że policja i Straż Miejska, którą nieraz widać w okolicy, nic z tym nie robią. Może władze naszego miasta powinny się tym zainteresować.
Jak pisałem, w ostatnim czasie to śmiecenie się nasiliło. Być może ma to związek z zamieszkałymi w okolicy pracownikami zza wschodniej granicy, którzy nawet widywani są ze strzelbami, polując na zamieszkałą w tej okolicy zwierzynę”.


mieszkaniec Pabianic

A gdzie, według Was, w naszym mieście jest najbrudniej?