Natalia Bakalarz ma zaledwie 17 lat, a na kanale Youtube możemy posłuchać kilku kawałków w jej wykonaniu. Najnowsza piosenka, którą prezentuje dziewczyna to własna interpretacja utworu „You say” Laurena Daigle’a.

- Stworzyć coś takiego to duży wysiłek. W trackie pracy nad utworem było wiele poprawek, błędów, ale też i mnóstwo radości na koniec, gdy już cały utwór został skończony. Pomysłodawcą całego projektu, był mój tata, który bardzo zachęcał mnie i wspierał na drodze do nagrania swojego pierwszego studyjnego utworu. Skończonego nagrania można posłuchać w całości na YouTube, na moim kanale - Natalia Bakalarz.

Nagranie powstało w studiu nagraniowym Antka Siejka. Współrealizatorem dźwięku jest Piotr Bakalarz, a za oprawę wizualną odpowiada Monika Bakalarz.

Na koncie młodej artystki takich coverów jest więcej. Współpracuje również z jednym z pabianickich raperów – Bartkiem Hile. Występuje w refrenie piosenki "Za każdym razem" BCHS Pabianice.

Nie ma co się dziwić, że Natalia jest tak uzdolniona. Muzyka przechodzi w jej rodzinie z pokolenia na pokolenie. Dziadkowie świetnie śpiewają; dziadek gra też na gitarze. Aleksander, jej młodszy brat, uczęszcza do szkoły muzycznej i uczy się gry na pianinie. Tata gra na perkusji.

Wychowując się w domu pełnym muzyki dziewczynka pokochała ją już w wieku 6 lat. To wtedy trafiła na zajęcia taneczne do zespołu „Pędziwiatrów”. Ich częścią był śpiew. Choć dziewczynka wolała tańczyć, nauczycielka ujrzała w niej prawdziwy talent wokalny. Potem kontynuowała naukę śpiewu w Domu Kultury na łódzkich Bałutach. Gdy miała 12 lat przyjęto ją do chóru Teatru Wielkiego w Łodzi.

- Po roku odeszłam, ponieważ uważałam że lepiej czuje się śpiewając solo, niż w chórze. Z powrotem wróciłam do "Pędziwiatrów", gdzie wciąż kontynuuję naukę wokalu. Śpiew od zawsze sprawiał mi dużo radości i nigdy nie kolidował że szkołą. Zawsze potrafiłam znaleźć na niego czas – opowiada Natalia.

Dziewczyna jest uczennicą XX Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Gdy myśli o przyszłości nie wie czy muzyka będzie jej życiem zawodowym, czy śpiew to tylko hobby. Bardzo lubi też ćwiczyć, chodzi na siłownię.

Całego utworu posłuchasz tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=ZPCzYXBqo0Q