Sentymentalny kawałek o tematyce bliskiej każdemu z nas, nagrał znany z projektu Rap Lokal pabianicki raper Paco i wrocławska raperka Amnesia.

- Opowiada on o utraconych przyjaźniach, a właściwie o tym, że czasem honor nie pozwala naprawić wspólnych relacji pomimo faktu, iż strony już nawet nie pamiętają co było powodem konfliktu - wyjaśnia Konrad „Paco” Łagowski.

Dziś (piątek) na You Tube odbyła się premiera teledysku do tego numeru.

- Klip powstał na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, dzięki uprzejmości pani dyrektor Marii Wrzos-Meus – dodaje raper.

Na wstępie nagrania, w roli drugoplanowej występuje Mariusz Bartosik, oświetleniowiec odpowiedzialny za realizację oświetlenia na wszystkich koncertach Iron Maiden w Polsce. Gościnnie w klipie wystąpili tancerze lokalnego zespołu Ganesz, pod opieką trener Beaty Stasiak. Zatańczyli układ plus freestyle.

Do współpracy przyłączyli się również raperzy: Supi, Chadek, czy DRK.

---

Paco to raper z Pabianic działający w podziemiu pabianickiej sceny od 2005 roku. Przez 5 lat był on członkiem trio o nazwie ParadoX SquaD w skład, którego wchodził ZiboY i Goglin reprezentanci strykowskiego podziemia. Po rozpadzie zespołu Paco zaczął tworzyć muzykę ze Supim z Łodzi. Oprócz tego co jakiś czas wypuszcza luźne utwory.