Duet Wczasy wystąpi na scenie przed licytacją złotego serduszka i światełkiem do nieba. Koncert grupy potrwa godzinę. Rozpocznie się o 18.30.

- Zespół łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się ostatnio głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej – mówi Maciej Tomaszewski, szef pabianickiego sztabu WOŚP.

Debiutancka płyta Wczasów „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Album trafił do różnych zestawień najlepszych polskich płyt 2018 roku. W 2019 r. zagrali na m.in. Open'er Festival, OFF Festival Katowice, Piotrkoff Art Festival, LDZ Alternatywa oraz w wielu klubach na muzycznej mapie Polski.

Niedzielny finał rozpocznie się o 15.00. Będzie zorganizowany na parkingu przed Centrum Handlowym „Echo”. O 15.20 nastąpi rozstrzygnięcie konkursu „Złota Klasa i „Złote Przedszkole”. O 15.30 na scenę wyjdzie grupa Lovehicle (akustyczny art-pop). Potem będą występy artystyczne i kolejne licytacje. Od 17.10 do 18.15 zagra zespół Heima (post-rock). Na 18.15 zaplanowano licytacje koszulek ZWiK i innych gadżetów. Po występie gwiazdy wieczoru odbędzie się licytacja złotego serduszka. O 20.00 w górę wystrzelą fajerwerki.