Turniej Nerf „Strzał prost w serce”odbędzie się 11 stycznia (sobota) w hali koszykówki MOSiR (ul. Grota Roweckiego 3). Impreza skierowana jest do miłośników zabawy wyrzutni Nerf w wieku od 7 do 12 lat. Turniej rozegrany zostanie w systemie grupowym, gdzie każda z drużyn walczyć będzie o wyjście ze swojej grupy i wejście do finału. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 3 osoby. Dozwolone jest posiadanie zawodników rezerwowych.

Pole do gry będą stanowiły dmuchane przeszkody paintballowe typu SuperAirBall. Turniej rozpocznie się o 10.00, a zakończy o 14.00 ogłoszeniem wyników. Zasady gry przedstawią organizatorzy podczas krótkiego szkolenia tuż przed rozpoczęciem imprezy.

Aby wziąć udział w turnieju należy się zapisać. Można to zrobić wysyłając e-mail: biuro@events4all.pl.

W dniu turnieju:

Rejestracja drużyn zacznie się o 9.15. Uczestnicy muszą przyjść z prawnym opiekunem, który pozostanie na trybunach przez cały czas trwania imprezy. Wpisowe na turniej to datek w wysokości minimum 30 złotych od drużyny, wrzucony do puszki wolontariusza WOŚP w czasie rejestracji drużyny. Na turniej należy zabrać ze sobą strój sportowy, w tym przede wszystkim obuwie na zmianę. Każdy uczestnik turnieju otrzyma od organizatorów okulary ochronne. Można je również zakupić we własnym zakresie (8-10 zł.)