Jest wiele ciekawych rzeczy, które będą wystawione dziś na aukcjach. Główna licytacja odbędzie się ok. 19.30. Wtedy to pod młotek pójdzie złote serduszko. W tym czasie będzie również licytowana chusta WOŚP ufundowana przez Grzegorza Mackiewicza, prezydenta Pabianic. Adam Wirski, znany jako Kruk, ufundował voucher na mural. Ponadto PTC Alpina będzie licytować koszulkę Bogumiły Matusiak, wielokrotnej mistrzyni w kolarstwie szosowym. Koszulka pochodzi z 1995 roku. Jest oprawiona w ramkę. Dodatkowo widnieje na niej napis: „Dla WOŚP – Bogumiła Matusiak”.

Tradycyjnie odbędą się licytacje koszulek ZWiK, na których widnieją prace dzieci, które wygrały konkurs „Ze ZWiKiem dla WOŚP”.

Pabianickie licytacje trwają również na allegro.pl. Można tam wylicytować nazwę ronda, ale nie tylko. Jest m.in. licytacja udziału w rozgrywkach w gry planszowe. Są też sesje zdjęciowe, obrazy i tort. Ok. 14.40 nazwa ronda była warta 4.750 zł. Te licytacje nie zakończą się dziś. Będą trwały jeszcze kilka dni, w zależności od tego, kiedy przedmioty zostały wystawione.