Bilety można kupić za pośrednictwem allegro. Wstępem jest wpłata w wysokości 30 złotych na rzecz WOŚP. Na widowni może zasiąść 50 osób niezaszczepionych. Dlatego organizatorzy wprowadzili dwa rodzaje biletów, czyli standard oraz health pass.

- Kupując ten drugi wyrażacie dobrowolną zgodę na okazanie certyfikatu i bilet jest ważny tylko z tymże dokumentem – informuje Michał Pietrzak, szef pabianickiego sztabu WOŚP.

Przez dwie godziny będzie można się śmiać. Tyle czasu ma potrwać występ Skiby, autora takich piosenek jak „Makumba”, „Berlin Zachodni”, „Dres” czy „Świat według Kiepskich”.

- Spektakl oparty będzie na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych...jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej. Będzie to Skiba na ostro i bez cenzury – informują organizatorzy.

Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Skiba wystąi w Miejskim Ośrodku Kultury w ramach 30. finału WOŚP. Pojawi się na scenie 29 stycznia (sobota) o godz. 18.30.