W turnieju może wziąć udział maksymalnie 8 drużyn. Po opłaceniu wpisowego kapitan zobowiązany jest podać nazwę drużyny i jej skład. Może to być maksymalnie 10 osób. Nazwiska osób grających należy spisać na kartce i podać prowadzącemu turniej.

Wpisowe na turniej wynosi minimum 100 zł od drużyny.

- Każda drużyna może wpłacić więcej, bo całość przeznaczona jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy – informuje Maciej Poros, organizator turnieju. - Wymaganą kwotę uczestnicy wrzucają do puszki bezpośrednio przed początkiem turnieju.

W turnieju mogą brać udział drużyny amatorskie, a zawodnikami mogą być dorośli oraz młodzież od lat 16. W drużynach nie mogą występować zawodnicy grający w rozgrywkach ligowych seniorów 5 ligi ( klasa okręgowa ) i wyższych.

Drużyny mogą grać w składach 5-osobowych ( 4 + bramkarz ) i maksymalnie 5 rezerwowych.

- Zapisy na turniej przyjmujemy do dnia 23 stycznia. Decyduje kolejność zgłoszeń, czyli zagra pierwsze osiem drużyn – mówi Łukasz Stencel, kierownik referatu sportu i programów oświatowych.

W zgłoszeniu należy wpisać nazwę drużyny i imię nazwisko kapitana, adres e-mail, oraz nr telefonu.

Organizatorem turnieju jest Sztab WOŚP Pabianice.

Zgłoszenia należy przesyłać do przedstawicieli organizatorów (Maciej Poros, Łukasz Stencel) na adres: luk.stencel@gmail.com.

25 lub 26 stycznia zostanie przesłany na e-maila każdemu kapitanowi dokładny harmonogram gier.

Harmonogram gier zależny jest od ilości zapisanych drużyn. Turniej rozpocznie się o godz. 17.00.