Projektantka Angelika Józefczyk pochodzi z Pabianic. Młodziutka artystka kieruje swoje projekty do kobiet lubiących eksperymentować z kolorem i fakturą ubrań. Jednocześnie ceniących w ubraniach kobiecość oraz konstrukcję, która modeluje sylwetkę. Jej kolekcje wyróżnia oryginalny koncept, użytkowość i gra kolorów. Poszczególne sylwetki tworzą spójną całość, dając wrażenie płynnego przechodzenia barw oraz wzorów.

Pokaz najnowszej kolekcji pabianiczanki miał odbyć się podczas wydarzenia Overview w Warszawie. Niestety, imprezę przeniesiono na 3 października z powodu pandemii.

W tym trudnym dla wszystkich czasie, a zwłaszcza dla polskich projektantów, nie chodzi o to by być biernym. Najlepsi polscy projektanci przystąpili do kampanii wspierającej kupowanie polskich marek. Dlatego też Angelika Józefczyk wystąpiła w spocie u boku takich projektantów jak m.in. Lidia Kalita, założycielka marki SIMPLE, która od kilku lat tworzy pod własnym nazwiskiem, Dominika Młyńczak, czy Ismena Warszawska. Krótki spot promuje zakupy online od swoich ulubionych projektantów.