Warszawa, rok 2030. Wydawać by się mogło, że dla Adama (Piotr Polak) lepsze jutro było… wczoraj. Dotknięty zanikiem pamięci bohater musi zacząć wszystko od nowa. Przeprowadza się i rozpoczyna pracę w potężnej korporacji. Poznaje w niej atrakcyjną Gorię (Olga Bołądź), którą jest totalnie oczarowany. Początkowo dziewczyna opiera się jego zalotom, uparcie twierdząc, że nie jest w jej typie. Gdy jednak romans nabiera rumieńców, chłopak dokonuje niebywałego odkrycia. W swoim nowym mieszkaniu znajduje stare radio, które nadaje audycje z lat 50. Okazuje się, że odbiornik emituje również fale umożliwiające teleportację. Podczas jednej z podróży Adam „utyka” w 1952 roku. Zaniepokojona nieobecnością ukochanego Goria podejmuje się fascynującej, ale i niebezpiecznej misji sprowadzenia go z powrotem.

Nowy film Bodo Koxa („Dziewczyna z szafy”) „Człowiek z magicznym pudełkiem” w kinie Tomi już od piątku. Sprawdź repertuar:

 

Konkurs! Do wygrania jest 5 biletów na wybrane seanse do wykorzystania w weekend w kinie Tomi. Jak je zdobyć? Wyślij e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pli odpowiedz na pytanie: Czy chciał(a)byś mieć możliwość podróżowania w czasie? Jeśli tak, gdzie byś wyruszył(a)? Odpowiedź uzasadnij.

Pięciu autorów najciekawszych argumentów nagrodzimy biletami. Na odpowiedzi czekamy dziś do godziny 19.00.

Pamiętaj dopisać swoje imię i nazwisko!