16 listopada będziemy wybierać nowe władze miasta i powiatu. Swoje głosy oddamy na kandydatów na radnych miejskich, powiatowych oraz kandydatów na prezydenta miasta.
 
Wyszukiwarka adresów: wybory.um.pabianice.pl/wybory.php

Kandydaci na radnych miejskich:

Okręg nr 1

KKW SLD Lewica Razem

  1. Stawińska Lidia Sławomira

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Urlik Jacek

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Grabarz Zbigniew Józef

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Wypych Dariusz Andrzej

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Stano Przemysław Jan

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Matusiak Elżbieta Janina

 

Okręg nr 2

KKW SLD Lewica Razem

  1. Chodkiewicz- Sobala Agnieszka Marta

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Wołoszyn Andrzej Bogdan

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Jench-Ciemnoczołowska Ewelina

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Żeligowski Andrzej

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Uznańska-Bartoszek Renata Jadwiga

KWW Krzysztofa Owczarka

  1. Owczarek Krzysztof

 

Okręg nr 3

KKW SLD Lewica Razem

  1. Rokuszewska Halina Bożena

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Wójcik Grażyna Józefa

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Barden Adam

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Grabowski Jarosław

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Felcenloben Mariusz Paweł

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Otomański Zbigniew

 

Okręg nr 4

KKW SLD Lewica Razem

  1. Matuśkiewicz Damian Sergiusz

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Grzejszczak Gabriel Andrzej

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Bikiewicz Zdzisław Stanisław

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Feliksiński Tadeusz Jerzy

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Rzepkowski Tomasz Władysław

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Durajska Maria

 

Okręg nr 5 

KKW SLD Lewica Razem

  1. Rybarczyk – Cieślar Magdalena

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Lewandowski Marcin Paweł

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Takczuk Elżbieta Maria

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Hodak Antoni Henryk

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Krawczyk Marcin Zbigniew

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Wawreńczuk Henryk

 

Okręg nr 6

KKW SLD Lewica Razem

  1. Buczkowski Rafał

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Wróblewski Jacek Cezary

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Kiljański Marek Tadeusz

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Lesman Jarosław Mariusz

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Mieszkalski Marcin Mirosław

 

 

Okręg nr 7

KKW SLD Lewica Razem

  1. Kępczak Norbert

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Kupś Joanna Ewa

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Łuczyńska Renata Aneta

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Próba Krystyna Maria

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Ryba Dorota Maria

KWW Jacka Mikołajewskiego

  1. Mikołajewski Jacek Adam

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Maciaszek Julia Aleksandra

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Lechowski Sebastian Albert

 

Okręg nr 8

KKW SLD Lewica Razem

  1. Lech Eugeniusz

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Wirski Adam Aleksander

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Golińska Katarzyna Maria

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Kozłowska Bożenna Józefa

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Stawiarz Przemysław Krzysztof

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Rogalińska Małgorzata

 

Okręg nr 9

KKW SLD Lewica Razem

  1. Dalkowski Marek Janusz

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Biegajło Małgorzata Barbara

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Janeta Zbigniew

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Szwajkajzer Zbigniew Tomasz

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Bobowicz Mikołaj Ryszard

 

Okręg nr 10

KKW SLD Lewica Razem

  1. Szkudlarek Rafał Tomasz

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Roszak Piotr Józef

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Lachowska Danuta Jadwiga

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Wiśniewski Jerzy

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Rzepkowski Marek Witold

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Dzierzgwa Irena

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Sobolewska Anna

 

Okręg nr 11

KKW SLD Lewica Razem

  1. Duraj Piotr

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Stefanowicz Dariusz Marek

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Izaszek Rafał Piot

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Chwalewski Jan Tadeusz

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Szymański Dominik Sylwester

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Tuz Katarzyna Wioletta

 

Okręg nr 12

KKW SLD Lewica Razem

  1. Jurga Andrzej

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Ciechański Marek Wojciech

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Mackiewicz Grzegorz Bernard

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Łacwik Jarosław

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Kapitułka Andrzej Piotr

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Magier Anna Izabela

 

Okręg nr 13

KKW SLD Lewica Razem

  1. Frejlich Tomasz

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Majchrzak Piotr Michał

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Bartłomiejczyk Andrzej

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Plewiński Tomasz

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Smyła Grzegorz

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Niedzielski Krzysztof Jan

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Ludwiczak Dariusz

 

Okręg nr 14

KKW SLD Lewica Razem

  1. Kaźmierczak Agnieszka

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Wyrzykowska Anna Helena

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Adamski Piotr Grzegorz

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Kaczorowski Adam Rafał

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Pałosz Lucyna

 

Okręg nr 15

KKW SLD Lewica Razem

  1. Jaros Agata

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Berner-Stefaniak Marzena Elżbieta

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Pawłowska Dorota

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Madaj Rafał

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Wiśniewski Jerzy Kazimierz

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Gramsz Tomasz Piotr

 

Okręg nr 16

KKW SLD Lewica Razem

  1. Rogalewicz Jacek Radosław

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Poliński Marcin Tomasz

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Górny Krzysztof Bolesław

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Marczak Iwona

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Rudnicka Aldona

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Rosiak Joanna Danuta

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Winkler Zygmunt

 

Okręg nr 17

KKW SLD Lewica Razem

  1. Duraj Katarzyna Anna

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Wójtowski Michał Jakub

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Szyszka Grzegorz

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Cieśla Monika Maria

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Piątkowski Michał Kamil

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Kierzek Joanna Katarzyna

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Grabarczyk Zdzisław

 

Okręg nr 18

KKW SLD Lewica Razem

  1. Kęsicka Agnieszka Anna

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Kriger-Kozłowska Zofia Helena

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Błoch Bogusław Andrzej

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Miękina Katarzyna

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Sauter Andrzej

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Czarnocka Anna Stanisława

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Zasina Józef Leon

 

Okręg nr 19

KKW SLD Lewica Razem

  1. Jura Tomasz Aleksander

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Gabara-Rąkowska Seweryna Bogna

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Bilecka Agnieszka Beata

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Szczesio Sławomir Józef

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Socha Tomasz Jan

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Brocka- Sowała Karolina Katarzyna

 

Okręg nr 20

KKW SLD Lewica Razem

  1. Stasiak Aleksandra Małgorzata

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Koryzna Edyta

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Grabarz Małgorzata

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Dudkiewicz Robert

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Góra Małgorzata

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Szynkiewicz Konrad Marian

 

Okręg nr 21

KKW SLD Lewica Razem

  1. Ulężałka Sylwester

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Grenda Rafał

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Ścibut Łukasz Stefan

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Różycki Piotr Janusz

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Ziętala Krzysztof Jan

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Morzyszek Tomasz Stefan

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Wójcik Rafał Ireneusz

 

Okręg nr 22

KKW SLD Lewica Razem

  1. Grabarz Małgorzata Katarzyna

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Majewski Przemysław Zbigniew

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Hile Krzysztof

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Gęs Tadeusz Szymon

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Turczynowicz Wojciech

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Kamińska Elżbieta Krystyna

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Suliński Stanisław Kazimierz

 

Okręg nr 23

KKW SLD Lewica Razem

  1. Rutkowski Jacek Piotr

KW Platforma Obywatelska RP

  1. Rąkowski Krzysztof Gabor

KWW Blok Samorządowy Razem

  1. Janusz Ireneusz

KW Prawo i Sprawiedliwość

  1. Paszkiewicz Marcin Tomasz

KWW Bezpartyjny Popis Zbigniewa Dychto

  1. Latuszkiewicz Rafał Michał

KWW „Inicjatywa Społecznikowska”

  1. Tszydel Mariusz

KWW Prawicowa Wspólnota Samorządowa Nasze Miasto

  1. Koczur Marian Stefan

KWW Niezależni Razem z Ryszardem Tkaczem

  1. Tkacz Ryszard Marian

 

Sprawdź, gdzie będziesz mógł (a) głosować:

OkręgGranice      
1Agrestowa, Akacjowa, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Chmielowa, Cisowa, Dereniowa, Gajowa, Glebowa, Gromadzka, Gruntowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kalinowa, Karniszewicka od nr 107 do końca - strona nieparzysta i od nr 118 do końca - strona parzysta, Kasztanowa, Kąkolowa, Klonowa, Laskowa, Leszczynowa, Leśna, Lisia, Liściasta, Łaska od nr 27 do nr 47 - strona nieparzysta, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Malinowa, Modrakowa, Morwowa, Niska, Olszynowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Osikowa, Owocowa, Piątkowska, Podmiejska, Poziomkowa, Rolnicza, Słonecznikowa, Świerkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Topolowa, Torowa, Trawiasta, Węglowa, Wiązowa, Wiśniowa, Witolda Eichlera, Wspólna od nr 34 do końca - strona parzysta, Żniwna, Żytowicka     
2Armii Krajowej, Bagatela, Batalionów Chłopskich, Brauna, Brzoskwiniowa, Chłodna od nr 17 do końca - obie strony, Cyprysowa, Czereśniowa, Głowackiego, Karniszewicka od nr 21 do nr 105 - strona nieparzysta i od nr 26 do nr 116 - strona parzysta, Kolejowa, Kostki Napierskiego, Księżycowa, Lutomierska, Łaska od nr 1 do nr 25 - strona nieparzysta, Łączna, Mickiewicza, Nieduża, Oliwkowa, Partyzancka od nr 1 do nr 31 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 42 - strona parzysta, Poniatowskiego, Prosta, Pszeniczna, Reymonta, Składowa, Słowackiego, Spółdzielcza, Szynkielewska, Śliwkowa, Warzywna, Wspólna - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 32 - strona parzysta, Zamkowa od nr 33 do końca - strona nieparzysta, Żelazna      
3Chłodna od nr 1 do nr 16 - obie strony, Garncarska, Gdańska, Gen. Leopolda Okulickiego, Karniszewicka od nr 1 do 19 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 24 - strona parzysta, Kwiatowa, Marszałka Piłsudskiego, Ogrodowa, Partyzancka od nr 33 do nr 61 - strona nieparzysta i od nr 44 do nr 60 - strona parzysta, Pułaskiego, Różana, Stefana Batorego, Świętego Jana, Świętego Rocha, Traugutta, Tulipanowa, Zamkowa      
4Barucha, Bystra, Ciepła, Dębowa, Familijna, Generała Sikorskiego, Kapliczna, Konopna, Konstantynowska, Kresowa, Kręta, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Majdany, Miętowa, Miła, Młynarska, Modrzewiowa, Mostowa, Nastrojowa, Partyzancka od nr 62 do końca - obie strony, Piaskowa, Pietrusińskiego, Poprzeczna od nr 13 do końca - obie strony, Północna, Przyjazna, Radosna, Rajska, Rypułtowicka, Rzgowska od nr 2 do nr 108 - strona parzysta, Sejmowa, Szczęśliwa, Szkolna, Warszawska - strona parzysta i od nr 103 do końca - strona nieparzysta, Widzewska, Wincentego Witosa, Zachodnia, Zaradzyńska, Zdrojowa, Źródlana, Żwirki i Wigury      
515 Płk. Piechoty Wilków, Hetmańska, Husarska, Jana Pawła II od nr 70 do końca - strona parzysta i od nr 109 do końca - strona nieparzysta, Kasztelańska, Kunickiego, Łaska od nr 49 do końca - strona nieparzysta i od nr 88 do końca - strona parzysta, Miodowa od nr 17 do końca - strona nieparzysta i od nr 22 do końca - strona parzysta, Moniuszki od nr 158 do końca - obie strony, Parkowa, Przejazd, Rycerska, Sosnowa, Sportowa, Ułańska, Wiejska - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 30 - strona parzysta, Wileńska od nr 56 do końca - strona parzysta i od nr 69 do końca - strona nieparzysta, Wolnościowa, Wrzosowa      
6Garażowa, Ludowa, Łaska od nr 58 do nr 86 - strona parzysta, Moniuszki od nr 115 do nr 157 - strona nieparzysta i od nr 124 do nr 144 - strona parzysta, Odrodzenia, Robotnicza, Szarych Szeregów, Śniadeckiego od nr 1 do nr 4 - obie strony      
7Dąbrowskiego od nr 30 do końca - obie strony, Łaska od nr 32 do nr 56 - strona parzysta, Moniuszki od nr 77 do nr 113 - strona nieparzysta i od nr 88 do nr 108 - strona parzysta, Nowa, Ostatnia, Tkacka od nr 1 do nr 31 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 40 - strona parzysta, Toruńska od nr 1 do nr 39 - strona nieparzysta i od nr 2 do 34 - strona parzysta, Wileńska od nr 1 do nr 29 - strona nieparzysta, Wysoka      
8Cicha od nr 1 do nr 20 - obie strony, Dąbrowskiego od nr 1 do nr 29 - obie strony, Jana Kochanowskiego od nr 1 do nr 21 - obie strony, Jana Matejki od nr 1 do nr 19 - obie strony, Konopnickiej od nr 1 do nr 38 - obie strony, Łaska od nr 2 do nr 30 - strona parzysta, Mielczarskiego, Moniuszki od nr 43 do nr 75 - strona nieparzysta, Pomorska, Powstańców Warszawy, Skłodowskiej-Curie od nr 23 do końca - strona nieparzysta i od nr 32 do końca - strona parzysta, Wyspiańskiego, Zamkowa od nr 48 do końca - strona parzysta, Zielona      
9 Broniewskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Moniuszki od nr 25 do nr 41 - strona nieparzysta, Sienkiewicza, Skłodowskiej-Curie od nr 3 do nr 21 - strona nieparzysta i od nr 4 do nr 30 - strona parzysta, Waryńskiego, Zamkowa od nr 20 do nr 46 - strona parzysta      
10 Bohaterów, Bracka nr 1 i nr 2, Bugaj od nr 1 do nr 67 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 50 - strona parzysta, Ewangelicka, Grobelna, Jana III Sobieskiego, Kazimierza, Kilińskiego, Kolbego, Kopernika - strona nieparzysta, Kościelna od nr 1 do nr 13 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 16 - strona parzysta, Kościuszki, Lipowa, Łąkowa od nr 1 do nr 18 - obie strony, Mariańska, Moniuszki od nr 1 do nr 24 - obie strony, Narutowicza, Piotra Skargi od nr 1 do nr 37 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 30 - strona parzysta, Poprzeczna od nr 1 do nr 12 - obie strony, Skłodowskiej-Curie nr 1 i nr 2, Stary Rynek, Stefana Grota Roweckiego od nr 1 do nr 8 - obie strony, Strażacka, Warszawska od nr 1 do nr 11 - strona nieparzysta, Wąska, Zamkowa od nr 2 do nr 18 - strona parzysta      
11 3 Maja, Bóźniczna, Dobra od nr 1 do nr 7 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 26 - strona parzysta, Kościelna od nr 15 do końca - strona nieparzysta i od nr 18 do końca - strona parzysta, Myśliwska od nr 1 do nr 3 - strona nieparzysta, Nawrockiego od nr 1 do nr 7 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 20 - strona parzysta, Piotra Skargi od nr 32 do nr 126 - strona parzysta i od nr 81c do nr 99 - strona nieparzysta, Słoneczna, Szewska, Warszawska od nr 13 do nr 95 - strona nieparzysta, Willowa, Wiosenna      
12 20 Stycznia od nr 64 do końca - strona parzysta i od nr 109 do końca - strona nieparzysta, Borowa, Chabrowa, Chmielna, Ciasna, Drobna, Działkowa, Graniczna, Jesienna, Kolonijna, Końcowa, Krzywa, Lwowska, Myśliwska - strona parzysta i od nr 37 do końca - strona nieparzysta, Nowowolska, Ochocza, Piotra Skargi od nr 101 do końca - strona nieparzysta i od nr 128 do końca - strona parzysta, Podleśna od nr 3 do końca - strona nieparzysta i od nr 18 do końca - strona parzysta, Rydzyńska, Rzgowska - strona nieparzysta i od 110 do końca - strona parzysta, Spokojna, Stara, Sybiraków, Waltera Janke od nr 1 do nr 3 - obie strony, Warszawska od nr 97 do nr 101 - strona nieparzysta, Wołyniaków, Zakole, Żwirowa      
13 Cmentarna, Grunwaldzka, Hermanowska, Jana Pawła II od nr 41 do nr 107 strona nieparzysta i od nr 52 do 68 - strona parzysta, Lecznicza, Miodowa od nr 1 do nr 15 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 20 - strona parzysta, Moniuszki od nr 110 do nr 122 i od nr 146 do nr 156 - strona parzysta, Niecała, Pawia, Skośna, Skrajna, Śniadeckiego od nr 5 do końca - obie strony, Średnia, Tkacka od nr 33 do końca - strona nieparzysta i od nr 42 do końca - strona parzysta, Toruńska od nr 36 do końca - strona parzysta, od nr 41 do końca - strona nieparzysta, Wiejska od nr 32 do końca - strona parzysta, Wileńska od nr 2 do nr 54 strona parzysta i od nr 31 do nr 67 - strona nieparzysta, Zagajnikowa      
14 Cicha od nr 21 do końca - obie strony, Grabowa od nr 1 do nr 15 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 32 - strona parzysta, Jana Kochanowskiego od nr 23 do końca - obie strony, Jana Matejki od nr 20 do końca - obie strony, Jana Pawła II od nr 1 do nr 39 - strona nieparzysta i od nr 24 do nr 32 - strona parzysta, Kamienna, Konopnickiej od nr 39 do końca - obie strony, Moniuszki od nr 34 do nr 86 - strona parzysta, Orla od nr 24 do końca - obie strony, Południowa, Targowa od nr 1 do nr 34 - obie strony      
15 Bardowskiego, Grabowa od nr 17 do końca - strona nieparzysta i od nr 34 do końca - strona parzysta, Jana Pawła II od 2 do nr 22 i od nr 34 do nr 50 - strona parzysta, Krakowska, Łąkowa od nr 19 do końca - obie strony, Moniuszki od nr 26 do nr 32 - strona parzysta, Orla od nr 1 do nr 23 - obie strony, PCK, Piękna, Potokowa, Próżna, Sempołowskiej, Świętokrzyska, Tadeusza Świątka, Targowa od nr 35 do końca - obie strony, Trębacka, Widok, Wierzbowa, Zacisze, Żabia, Żurawia      
16 Bugaj od nr 69 do końca - strona nieparzysta i od nr 96b do końca - strona parzysta, Gospodarcza, Jadwigi Wajsówny, Jasna, Jutrzkowicka, Pogodna, Polna, Popławska, Świetlickiego, Wodna, Ziemna      
17 Bugaj od nr 56 do nr 74 i od nr 80 do 96a - strona parzysta, Stefana Grota Roweckiego od nr 9 do nr 19 - strona nieparzysta i od nr 10 do nr 16 - strona parzysta      
18 20 Stycznia od nr 35 do nr 63 - strona nieparzysta, Bracka nr od nr 3 do nr 53 - strona nieparzysta i od nr 4 do końca - strona parzysta, Bugaj od nr 52 do nr 54 - strona parzysta, Kopernika od nr 36 do końca - strona parzysta, Narcyza Gryzla - strona parzysta i od nr 21 do końca - strona nieparzysta, Nawrockiego od nr 13 do nr 15 - strona nieparzysta, Owsiana Stefana Grota Roweckiego od nr 18 do nr 22 - strona parzysta      
19 20 Stycznia od nr 1 do nr 33 - strona nieparzysta i od nr 2 do nr 28 - strona parzysta, Baczyńskiego, Boczna, Dobra od nr 9 do końca - strona nieparzysta, Kopernika od nr 2 do nr 34 - strona parzysta, Narcyza Gryzla od 1 do nr 19 - strona nieparzysta, Nawrockiego od nr 9 do nr 11 - strona nieparzysta i od nr 22 do nr 24 - strona parzysta, Osiedlowa, Piotra Skargi od nr 39 do nr 81b - strona nieparzysta, Spacerowa, Szpitalna od nr 2 do nr 30 - strona parzysta, Wschodnia od nr 40 do końca - strona parzysta i od nr 49 do końca - strona nieparzysta, Żytnia      
20 20 Stycznia od nr 30 do nr 62 - strona parzysta, Dobra od nr 28 do końca - strona parzysta, Dolna, Jaszuńskiego, Karola Prosnaka, Mała, Modra, Myśliwska od nr 5 do nr 35 strona nieparzysta, Ossowskiego, Podgórna, Podleśna nr 1 i od nr 2 do nr 16 - strona parzysta, Sporna, Szpitalna - strona nieparzysta i od nr 32 do końca - strona parzysta, Wschodnia od nr 1 do nr 47 strona nieparzysta i od nr 2 do nr 38 - strona parzysta      
21 20 Stycznia od nr 65 do nr 71 - strona nieparzysta, Bracka od nr 55 do końca - strona nieparzysta, Bugaj nr 76 i 78, Mokra od nr 2 do nr 28 - strona parzysta, Nawrockiego od nr 17 do nr 19 - strona nieparzysta i od nr 26 do nr 32 - strona parzysta, Stefana Grota Roweckiego nr 21 i 23 oraz od nr 24 do nr 35 - obie strony      
22 Drewnowska, Gawrońska, Mokra od nr 1 do nr 23 - strona nieparzysta, Nawrockiego od nr 21 do końca - strona nieparzysta i od nr 34 do końca - strona parzysta, Waltera Janke od nr 45 do końca - obie strony      
23 20 Stycznia od nr 73 do nr 107 - strona nieparzysta, Mokra od nr 25 do końca - strona nieparzysta, od nr 30 do końca - strona parzysta, Sienna, Smugowa, Waltera Janke od nr 5 do nr 44 - obie strony