Zawody, które w Łodzi odbyły się w ubiegłą sobotę, przyniosły pabianickiemu zespołowi aż 6 statuetek. W tanecznych pojedynkach Ganesz pokonał utytułowane grupy z Łodzi i Warszawy. Formacja For Fun zajęła II miejsce, a Kinetik I miejsce w swoich kategoriach wiekowych.

Duże sukcesy odnotowali soliści z grupy wiekowej 12-15 lat. Młodzi tancerze pokonywali kolejne etapy zawodów, zajmując ostatecznie dwa miejsca na podium. Michalina Śliwińska wytańczyła III miejsce, a Jakub Dylik stanął na najwyższym stopniu podium.

Wszyscy tancerze, którzy dostali się do finałów – zarówno soliści, jak i duety, musieli zmierzyć się w tanecznych bitwach.

- Najciekawszą walką tego wieczoru była ta stoczona między dwoma naszymi duetami – mówi Beata Stasiak, opiekunka zespołu.

Na parkiecie stanęli naprzeciw siebie: Paula Kowalska wraz z Kacprem Komanem i Marcin Lipiński w parze z Krystianem Malinowskim. Obie pary zatańczyły świetnie. Sędziowie długo nie mogli zdecydować, komu przyznać pierwszą nagrodę. Odbyły się aż trzy dogrywki.

- Dzięki kreatywności tancerzy i ich technice widownia była świadkiem niezwykłego widowiska, które porwało na parkiet nawet prowadzącą imprezę – relacjonuje liderka.

Po wyczerpujących pojedynkach wyłoniono zwycięzców. Najwyższe miejsce powędrowało do Pauli i Kacpra, a męski duet zajął II miejsce.

Tancerzy oceniali: Paulina Przestrzelska (uczestniczka You Can Dance, Got To Dance), Anika Scheglova, Kaczorex (Got To Dance).