Dziś mamy 406 zarejestrowanych użytkowników z czego 169 nigdy nie pojawiła się na forum ani na portalu. W ciągu ostatnich 10 dni zarejestrowało się 55 nowych użytkowników (dane z soboty z godz. 20.00), ale tylko 13 z nich się zalogowało. Reszta to martwe dusze, które jeszcze nie korzystały z utworzonego konta.
Na forum mamy 365 tematów w dziesięciu działach (nie liczę spraw technicznych). Wszystkim, którzy są z nami od roku DZIĘKUJEMY!
Chcemy uczcić urodziny portalu, dlatego pytamy się Was drodzy forumowicze jak chcecie świętować rocznicę. Piszcie propozycje w komentarzach. Na pewno będą prezenty dla najwytrwalszych i najbardziej aktywnych. Może chcecie spotkać się i wypić po darmowym "Leszku"? Albo zaprosić na portal znaną osobę? Chcecie pogadać z prezydentem Pabianic? Może udałoby się go namówić na spotkanie z internautami.

Aby się zarejestrować na naszym portalu, trzeba kliknąć rejestracja u góry w menu forum lub na stronie głównej portalu, zgodzić się na warunki rejestracji, wypełnić formularz danych i czekać na aktywowanie konta przez administratora.

Uwaga! Nie ma maili aktywujących! Aktywacja konta odbywa się raz dziennie, wykonuje ją administrator portalu.