Trzy pabianickie lokale i trzy zmieniające się, wyjątkowe menu festiwalowe w promocyjnych cenach, do tego zniżki i możliwość wygrania voucherów. Tak zapowiada się pierwszy festiwal kulinarny „Zasmakuj w Pabianicach”, który startuje już w najbliższy czwartek!

Organizują go: Loft 74 (ul. Łaska 74), Bez espresso mam depresso (ul. Warszawska 3/5) oraz Ikura (ul. Zamkowa 23a/1) .

- Chcemy udowodnić, że w Pabianicach też jest fajnie i można miło i smacznie spędzać czas – wyjaśnia ideę wydarzenia współorganizator, Jarek Grenda z Loft 74.

Na czym będzie polegał festiwal?

Przez najbliższe 3 tygodnie, w czwartki, piątki (24-25 września, 1– 2 października, 8-9 października) te trzy restauracje będą serwowały dania ze specjalnego menu festiwalowego. Wszystkie będą w promocyjnej cenie. Nie tylko nasze podniebienia na tym skorzystają. Każdy, kto w trakcie trwania festiwalu odwiedzi wszystkie trzy restauracje i zamówi menu festiwalowe otrzyma 10% rabatu na kolejną wizytę w tych restauracjach. Zwieńczeniem festiwalu „Zasmakuj w Pabianicach” będzie konkurs – do wygrania aż 15 voucherów o wartości 50 zł do wykorzystania w Loft 74, Bez espresso mam depresso, Ikura. Zadaniem będzie odwiedzenie wszystkich trzech lokali podczas festiwalu i wymyślenie hasła reklamowego dla wydarzenia.

A jakich dań popróbujemy?

- Menu będziemy ogłaszać w restauracjach, bo każdego tygodnia będzie inne. Będziemy zaskakiwać i na pewno nudno nie będzie - zapewnia współorganizator.

Uwaga, konkurs!

Tylko dla Czytelników Życia Pabianic mamy do wygrania aż 8 voucherów (po 50 zł) na nadchodzący festiwal „Zasmakuj w Pabianicach”. Co trzeba zrobić, żeby wygrać?

Wyślij e-mail na: konkurs@zyciepabianic.pl  (temat: Zasmakuj w Pabianicach), napisz z jakimi smakami (daniami) i dlaczego kojarzą Ci się Pabianice.  Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

Nie zwlekaj, bo cztery vouchery rozdamy już jutro po godzinie 16.00, zaś kolejne ostatecznie w poniedziałek (28 września) po godzinie 15.00.