W piątek o północy zakończyło się głosowanie w konkursie Comedy Central. Pomysł Marcina Grzanki (firma, która zajmuje się awaryjnym ścieniem łóźek) ex equo zajął I miejsce z biznesem warszawianki, Zosi. Oboje zdobyli po 22 procent głosów.

Teraz o tym, kto wygra, zadecydują organizatorzy.

Marcin zgłosił do konkursu swój pomysł na własny biznes. Firmę, która ma się zajmować... ścieleniem łóżek. Co to za pomysł?

- Stacja Comedy Central ogłosiła konkurs na promocję jednego ze swoich seriali, "Dwie spłukane dziewczyny" - mówi Marcin.

Głównym bohaterkom ciągle brakuje pieniędzy, więc wymyślają nowe pomysły na biznes. Stąd pomysł Comedy Central na konkurs. Widzowie, którzy się do niego zgłosili, mogli podzielić się swoimi pomysłami na szybki przypływ pieniędzy. 

Marcin i jego Good bed - firma zajmująca się awaryjnym ścieleniem łóżek, dostała się do 5 najlepszych pomysłów. O tym, kto wygra w kolejnym etapie, decydowali internauci. Oprócz Good bed w konkursie walczyły : Cafe Cubek, babeczkowy biznes, pogotowie kacowe i prezenty w słoiku. 

- Do drugiego etapu konkursu musieliśmy nagrać film - opowiada Marcin. - Reklamę biznesu pomógł mi nakręcić Robert Zmysłowski. 

Oto film promujący biznes Marcina        Film: Robert Zmysłowski