Ale najpierw najważniejsze: Czy zamawianie jedzenia na wynos jest bezpieczne?

- Oczywiście – zapewnia właścicielka Chrupiącego Zakątka (ul. Smugowa 8a), Monika Pawełczyk. - Pracujemy przestrzegając higieny pracy, z zachowaniem bezpieczeństwa dla nas jak i klientów. Wyznaczoną strefę odbioru posiłków odkażamy po każdym kliencie, że szczególną starannością dezynfekujemy drzwi i klamki. Do użytku klientów udostępniliśmy płyn odkażający dla rąk. Na miejscu zachęcamy do płatności zbliżeniowej kartą.

Chrupiący Zakątek nadal pracuje – dla tych, którzy pozostali w pracy i dla tych, którzy dzielą w domu czas między obowiązki i zajmowanie się dziećmi. Do tego 15% utargu przekazuje na zakup środków ochrony dla lekarzy i innych służb, które pomagają w walce z koronawirusem.

Co zatem mamy do wyboru? Prócz specjalności lokalu – chrupiących, pysznych zapiekanek – możemy zamówić zestaw dnia. Przykładowy obiad? Proszę bardzo: żurek z kiełbasą i jajkiem, sos gulaszowy, kasza gryczana i buraczki. Zestaw obiadowy, codziennie inny i świeży, zjemy w cenie 16 zł.

Zamówić można od 12.00 do 17.00. Oczywiście, także z dowozem.

Zamów telefonicznie: 724-706-734

Trzy Korony pokonają koronawirusa!

Życie Pabianic zachęca – zamawiajmy obiady w lokalnych restauracjach i barach, kupujmy u lokalnych sklepikarzy. Niech pabianickie biznesy przetrwają ten kryzys, by mogły dalej nas cieszyć świetnymi produktami i wspaniałymi smakami.