W nocy z 10 na 11 maja nastąpi tymczasowa zmiana trasy linii autobusowej nocnej „N4” w Łodzi. Nie będzie przejazdu al. Kościuszki przez skrzyżowanie z al. Mickiewicza (z wyjątkiem tramwajów). Autobusy linii „N4” w kierunku Nowosolnej pojadą objazdem ulicami Wólczańską i Zamenhofa.
Zmiany mogą potrwać do dwóch miesięcy.
Wólczańska na odcinku al. Mickiewicza - ul. Zamenhofa stanie się dwukierunkowa. Autobusy linii „N4” jeżdżą już objazdem ulicą Wólczańską w kierunku południowym, a od 11 maja pojadą tamtędy także w kierunku północnym.

Na podstawie organizacji ruchu, zatwierdzonej przez Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi, autobusy linii „N4” z Pabianic lub pętli Chocianowice - IKEA bez zmian dojadą do ul. Radwańskiej, dalej ulicami Wólczańską i Zamenhofa do al. Kościuszki i następnie dotychczasową trasą do pętli Nowosolna (z uwzględnieniem wprowadzonego wcześniej objazdu przez ul. Próchnika i Rewolucji 1905 roku zamiast przez ul. Narutowicza). Dla linii „N4” zawieszone zostaną przystanki: Kościuszki/Radwańska i Kościuszki/Mickiewicza.
Przystanki dodatkowe na trasie objazdu: Wólczańska/Żwirki i Wólczańska/Mickiewicza.