Od piątku 20 marca do odwołania zawieszone zostaje funkcjonowanie linii nocnej N4B.

Od soboty 21 marca będzie obowiązywał zmieniony, tymczasowy rozkład jazdy dla linii 2.

W dni powszednie nie ulegnie zmianie, natomiast w soboty po 13.00 oraz w niedziele i święta będzie kursował rzadziej.

Przeczytaj także: 5 i 7 po zmianach.

Zmiana nastąpi w rozkładach jazdy autobusów linii T i W.

Od soboty 21 marca do odwołania, kursy „tetki” (wykonywane dotychczas do C.H. Ptak Outlet) będą realizowane na skróconej trasie do pętli Tuszyńska/Rzemieślnicza w Rzgowie. Do Guzewa pojedzie bez zmian. Linia W zostanie tymczasowo zawieszona od niedzieli 22 marca.

Od 18 marca Miejski Zakład Komunikacji ograniczył czasowo funkcjonowanie kas biletowych.

Biuro Obsługi Klienta przy ul. Narutowicza 9 do odwołania będzie czynne w dni powszednie w godzinach 9:00-16:45. Punkt Sprzedaży Biletów na dworcu PKP będzie otwarty w dni powszednie od 6:00 do 14:00. Kasa biletowa na pętli Waltera-Jankego będzie nieczynna. Punkty nie będą pracować w soboty.

Od czwartku 19 marca Łódzka Kolej Aglomeracyjna zawiesiła 15 połączeń na linii Łódź - Sieradz, o czym przewoźnik poinformował na swojej stronie internetowej: https://lka.lodzkie.pl/strona-glowna/Ograniczenia-kursowania-pociagow/

Przypominamy również, że przystanek przy ul. Jutrzkowickiej 60 (w stronę centrum) został tymczasowo przesunięty o około 200 metrów, na wysokość centrum ogrodniczego. Ma to związek z przebudową drogi wojewódzkiej nr 485.